headerImage
Суспільний інтерес

Опитування «Левада-центру»: 62% росіян не хочуть робити щеплення вакциною Sputnik V

Наталія Бойко

Найбільшою недовірою вакцина користується у російської молоді

62% мешканців РФ не бажають робити щеплення російською вакциною Sputnik V. Про це свідчать результати опитування, проведеного російською соціологічною компанією «Левада-центр», повідомляє «Ліга.Новости».

Вакцинуватися російським препаратом згодні тільки 26% респондентів, 10% вже зробили щеплення Sputnik V, ще близько 2% виступають проти будь-яких вакцин в цілому.

Найбільшою недовірою російська вакцина користується у молоді – серед вікової групи від 18 до 24 років не бажають робити щеплення Sputnik V 75% опитаних. У той же час серед респондентів у віці від 55 років і старше цей показник становить лише 47%.

Читати також: РФ понад сто разів вдавалася до дискредитації світових вакцин

При цьому кількість росіян, які довіряють вітчизняній вакцині, демонструє значну тенденцію до зменшення: у серпні 2020 року Sputnik V довіряли загалом приблизно 38% респондентів (зараз 26%), не довіряли – близько 54% ​​(зараз 62%).

Теги розділу

вакцина
коронавирус
коронавірус
опитування
опрос
РФ
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 2 дні 17 годин

Чи захистить вступ до НАТО Україну від Росії?

Саміт НАТО схвалили комюніке, яким Україні дали зрозуміти, як і у 2008 році, що вона стане членом Альянсу, а План дій щодо членства буде невід’ємною частиною цього процесу. «Якщо врахувати контекст, це дуже добра для нас декларація. Але я завжди чесно говорю партнерам, що за добрими деклараціями мають йти добрі дії. І найкраща така дія - надання Україні ПДЧ у 2022 році», - висловився про рішення лідерів країн-членів НАТО міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. На Ваш погляд, якщо Україна колись, нарешті, стане повноправним членом Північноатлантичного альянсу, чи захистить це її від дій Росії?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 17 годин

Почему мы проигрываем в футбол?

Украинские болельщики в печали-национальная команда в отборочном туре "Евро-2020" сдала игру австрийцам и, похоже, теперь имеет все шансы с треском вылететь из престижного турнира. На Ваш взгляд, почему украинские спортсмены в последние годы не в состоянии покорить футбольный Олимп, а топчатся у его подножия?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись