headerImage
Суспільний інтерес

Опитування: третина українців стверджує, що взагалі не вживає алкоголь

Наталія Бойко

За регіональною ознакою суттєвих відмінностей між відповідями респондентів щодо вживання алкоголю немає

35% українців взагалі не вживають спиртних напоїв, водночас 9% вживають декілька разів на тиждень. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного Українським інститутом майбутнього спільно з New Image Marketing Group.

Кожен п’ятий респондент (22% від загальної кількості опитуваних) заявив, що п’є спиртне дуже рідко – не більше кількох разів на рік. Стільки ж опитуваних заявили, що вживають його не частіше кількох разів на місяць.

Серед непитущих очікувано виявилось більше жінок – 43%, натомість серед чоловіків таких лише 26%. Чоловіки вдвічі частіше, аніж жінки, вживають спиртні напої хоча б раз на тиждень (16% та 8% відповідно) та вшестеро частіше вживають алкоголь по декілька разів на тиждень (13% та 2%).

Крім того, найбільше непитущих виявилося серед старшого покоління (46%), а найменше – серед людей у віці 33–45 років (28%).

За регіональною ознакою суттєвих відмінностей між відповідями респондентів щодо вживання алкоголю немає.

Цікаво, що абсолютна більшість опитуваних (82%) заявила, що локдауни ніяк не вплинули на їхнє вживання або невживання алкоголю. Лише 6% відповіли, що почали пити більше і ще 10%, навпаки, заявили, що зменшили вживання спиртного.

Нагадаємо, на незалежному порталі IViche триває опитування «Чи підтримуєте ви заборону продажу пластикових пакетів?»

Теги розділу

алкоголь
опитування
опрос
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 2 дні 17 годин

Чи захистить вступ до НАТО Україну від Росії?

Саміт НАТО схвалили комюніке, яким Україні дали зрозуміти, як і у 2008 році, що вона стане членом Альянсу, а План дій щодо членства буде невід’ємною частиною цього процесу. «Якщо врахувати контекст, це дуже добра для нас декларація. Але я завжди чесно говорю партнерам, що за добрими деклараціями мають йти добрі дії. І найкраща така дія - надання Україні ПДЧ у 2022 році», - висловився про рішення лідерів країн-членів НАТО міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. На Ваш погляд, якщо Україна колись, нарешті, стане повноправним членом Північноатлантичного альянсу, чи захистить це її від дій Росії?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 17 годин

Почему мы проигрываем в футбол?

Украинские болельщики в печали-национальная команда в отборочном туре "Евро-2020" сдала игру австрийцам и, похоже, теперь имеет все шансы с треском вылететь из престижного турнира. На Ваш взгляд, почему украинские спортсмены в последние годы не в состоянии покорить футбольный Олимп, а топчатся у его подножия?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись