headerImage
Суспільний інтерес

Пасажирообіг: до топ-5 найбільших аеропортів Європи за перший квартал 2021 року увійшли 2 стамбульських і 3 московських аеропорти

Олег Приходько

Європейський підрозділ Міжнародної ради аеропортів (ACI Europe) опублікував рейтинг пасажирообігу через повітряні ворота Європи (включно з Туреччиною) за січень-березень 2021 року

У зв’язку з жорсткими локдаунами західноєвропейські аерохаби Парижа, Мадрида, Франкфурта, Амстердама змістилися у другу половину першої десятки. А жоден лондонський аеропорт взагалі не ввійшов у першу десятку рейтингу, хоча раніше повітряна гавань Хітроу нерідко очолювала цей рейтинг.

Падіння пасажиропотоку в аеропортах Західної Європи порівняно з першим кварталом 2019 року становить 80%–90%.

Єдиною повітряною гаванню Європи зі зростанням пасажиропотоку в першому кварталі 2021 року виявився російський аеропорт Сочі в Адлері. Порівняно з першим кварталом 2019 року він зафіксував зростання перевезень на 47%.

Перша десятка рейтингу пасажирообігу в аеропортах Європи за перший квартал 2021 року виглядає так:

  1. Стамбул, аеропорт Стамбул (новий).
  2. Москва, аеропорт Домодєдово.
  3. Москва, аеропорти Шереметьєво.
  4. Стамбул, аеропорт імені Сабіхи Гекчен.
  5. Москва, аеропорт Внуково.
  6. Париж, аеропорт імені Шарля де Голля.
  7. Мадрид, аеропорт Барахас.
  8. Франкфурт, аеропорт Рейн-Майн.
  9. Амстердам, аеропорт Схіпгол.
  10. Сочі, аеропорт Адлер.

Нагадаємо, до Туреччини на Великодні свята полетить третина українських туристів.

Теги розділу

аеропорт
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 2 дні 17 годин

Чи захистить вступ до НАТО Україну від Росії?

Саміт НАТО схвалили комюніке, яким Україні дали зрозуміти, як і у 2008 році, що вона стане членом Альянсу, а План дій щодо членства буде невід’ємною частиною цього процесу. «Якщо врахувати контекст, це дуже добра для нас декларація. Але я завжди чесно говорю партнерам, що за добрими деклараціями мають йти добрі дії. І найкраща така дія - надання Україні ПДЧ у 2022 році», - висловився про рішення лідерів країн-членів НАТО міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. На Ваш погляд, якщо Україна колись, нарешті, стане повноправним членом Північноатлантичного альянсу, чи захистить це її від дій Росії?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 17 годин

Почему мы проигрываем в футбол?

Украинские болельщики в печали-национальная команда в отборочном туре "Евро-2020" сдала игру австрийцам и, похоже, теперь имеет все шансы с треском вылететь из престижного турнира. На Ваш взгляд, почему украинские спортсмены в последние годы не в состоянии покорить футбольный Олимп, а топчатся у его подножия?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись