headerImage
Суспільний інтерес

Після трьох місяців читання МОН відправило дисертацію Киви на «поглиблене вивчення»

Наталія Бойко

На розгляд своєї роботи експертною радою Кива не прийшов

Експертна рада Міністерства освіти і науки вирішила відправити кандидатську дисертацію нардепа Іллі Киви на подальше вивчення. Як повідомляє Bihus.Info, таке рішення рада прийняла на засіданні 14 вересня.

Вивчати дисертацію Киви експертна рада почала ще 15 червня. Нардепа було запрошено на вчорашнє засідання, однак він не прийшов.

«Експертна рада прийняла рішення відправити цю роботу на поглиблене вивчення в декілька наукових закладів», – повідомив виданню один із членів експертної комісії.

Інший представник комісії додав, що до дисертації Киви «є серйозні зауваження».

Читати також: Кива знайшов собі ще три нових життєвих шляхи

Як відомо, нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива захистив свою кандидатську дисертацію у квітні 2021 року. За даними Bihus.Info, робота нардепа, зокрема, містить довідку з підробленим підписом та посилання на участь Киви в науково-практичних конференціях, в яких він участі не брав.

Теги розділу

МОН
ОПЗЖ
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишився 6 днів 17 годин

Чи введуть в Україні третій локдаун?

З початком осені крива захворюваності на COVID-19 в Україні невпинно повзе до гори – за останні дні лікарі щодня фіксують тисячі осіб, які захворіли на небезпечну недугу. Тобто добовий показник захворюваності тепер став одним з найбільших з середини травня, а чотири регіони мають шанси відразу перескочити з «зеленої» до «червоної» зони карантину. Як, на Вашу думку, чи оголосять невдовзі за таких обставин в Україні третій локдаун?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись