headerImage
Суспільний інтерес

Половина митників не склала тестів на профпридатність

Антон Годенко

Понад сто посадовців звільнять з лав митної служби

В Україні завершено тестування на професійну придатність співробітників Державної митної служби, за результатами якого виявилося, що лише половина митників готова до подальшої роботи. Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів України.

«За підсумками тестування половина українських митників успішно пройшла тестування, щодо решти, то до них планується здійснення ретельного контролю за службовою діяльністю та проведення навчальних заходів у рамках оновленої системи підвищення кваліфікації», – зазначили у Мінфіні.

За даними міністерства, більше 100 посадових осіб не склали тестування успішно, тому щодо них будуть прийматися відповідні кадрові рішення, в тому числі розірвання контрактів та звільнення з митних органів.

Варто зазначити, що проведення тестування було здійснено у 2 етапи, а загалом участь у ньому взяло 9 441 посадова особа, що складає 97% від загальної кількості митників.

Під час перевірки конкурсанти проходили три рівні тестування: на знання митного та антикорупційного законодавства; на загальні здібності (зокрема абстрактне, числове, вербальне мислення) та на благонадійність, що є психологічним тестом, призначеним виявити посадових осіб із ризиками схильності до порушення встановлених правил та непродуктивної поведінки на робочому місці.

Нагадаємо, тестування посадових осіб митної служби з питань кваліфікації та благонадійності розпочалося по всіх регіонах України у квітні поточного року.

ГТСУДМСУмитницятаможнятест
Останні новини
Опитування
poll3x
33

голоси

Бліц

Голосування

Залишилось 14 днів 23 години

Чи змінилося Ваше ставлення до президента В.Зеленського, коли «The Guardian» назвав його одним з головних світових корупціонерів...

Днями британський журнал «The Guardian» вийшов з обкладинкою, на якій зображені фото ряду світових лідерів, які, на думку журналістів-розслідувачів, є найбільшими власниками офшорних рахунків – фінансових інструментів для відмивання брудних грошей та приховування своїх доходів, отриманих нелегальним шляхом. Поруч з президентом Росії Путіним, президентом Азербайджану Алієвим та іншими авторитарними правителями зображено і президента України Володимира Зеленського. На підтвердження свого бачення журналісти приводять величезні масиви інформації (так звані Pandora papers – бумаги Пандори) про конкретні темні оборудки цих та сотень інших впливових людей світу, при цьму Зеленський переконливо постає як власник офшорних компаній, на які переводилися гроші від його бізнесу під вивіскою «Студія 95 квартал», а також – бізнес-партнер олгігарха Ігоря Коломойського. У тому числі – по відмиванню вкрадених з Приватбанку грошей.

Image

IViche Blitz

9 коментарів


Голосування

Залишився 7 днів 23 години

Чи варті українські чоловіки звання "Батько-герой"?

У Верховній Раді за підписом 43 нардепів зареєстровано законопроєкт про присвоєння чоловікам почесного звання "Батько-герой". Цей статус може бути наданий чоловікам, які виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених. Крім того, на думку народних обранців, такий крок встановить гендерну рівність, адже чоловіки, також як і жінки, роблять чималий внесок у виховання дитини, але не мають за це почесного статусу та шани. Чи варті, на Ваш погляд, українські чоловіка того, щоб називатися Героями у вихованні дітей?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись