headerImage
Політична мапа

Польща збільшить кількість військових, які допомагають патрулювати кордон із Білоруссю, до 10 000 осіб

Наталія Бойко

Рішення було прийнято у зв’язку з безперервним потоком нелегальних мігрантів з боку сусідньої держави

ФОТО: tsn.ua

Через міграційну кризу в Польщі ухвалили рішення збільшити кількість військовослужбовців, які допомагають патрулювати кордон із Білоруссю. Про це повідомляє «РБК-Україна» з посиланням на місцеве видання PAP.

«Ми збільшимо кількість військових, які допомагають прикордонній службі, на 2,5 тисячі осіб. Вже незабаром надійність кордону забезпечуватимуть близько 10 тисяч військових із 12, 16 та 18 дивізії», – заявив міністр оборони Польщі Маріуш Блащак.

За словами Блащака, військовослужбовці надають допомогу у проведенні операції щодо запобігання проникненню на територію Польщі нелегальних мігрантів та допомагають жителям районів, що межують з Білоруссю.

Нагадаємо, у серпні цього року в трьох прикордонних районах сусідньої Латвії через безпрецедентний потік нелегальних мігрантів з території Білорусі було запроваджено надзвичайний стан терміном на 3 місяці.

БеларусьБілорусьмигрантимігрантиПольшаПольща
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишився 1 день 5 годин

Що стоїть за "Вовиною тисячею"?

Президент України Володимир Зеленський 14 листопада зробив чергову "доленосну" заяву: мовляв, кожен українець, який пройшов повний курс вакцинації від COVID-19, отримає від держави по 1 тисячі гривень "на концерти, фітнес, перельоти". Ця "прогресивна" акція має стартувати з 19 грудня. Часу залишилося обмаль. Отже у КМУ зараз новий головний біль-розробити механізм, щоб задовільнити кожного "сумлінного" президентською "милістю". Що, на Ваш погляд, стоїть за такою щедрою акцією?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


Голосування

Залишилось 5 днів 5 годин

Чи можливий в Україні держпереворот?

Президент України Володимир Зеленський на пресконференції 26 листопада заявив, що, за наявною у нього інформацією, група осіб готує державний переворот у країні на початку грудня. Чи вірите Ви, що в Україні можуть відбутися такі події?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись