headerImage
Політична мапа

Понад півтора десятка нардепів прогуляли майже всі засідання минулої сесії ВР

Антон Годенко

Лідерами антирейтингу виявилась переважна більшість народних обранців від фракції ОПЗЖ

За даними досліджень Комітету виборців України, 16 народних депутатів пропустили понад 90% голосувань за минулу – четверту, парламентську сесію. Про це повідомляє пресслужба КВУ.

Як зазначили у Комітеті, антилідерами за участю в голосуваннях ВР стали Вадим Столар («Опозиційна платформа – За життя», взяв участь у 1,4% голосувань), Андрій Деркач (позафракційний, 1,4%) та Сергій Ларін (ОПЗЖ, 1,7%).

Також у списку депутатів, які майже не голосували під час сесії: Степан Івахів («За майбутнє», 2,3%), Сергій Льовочкін (ОПЗЖ, 3,4%), Вадим Рабінович (ОПЗЖ, 4,9%), Юрій Бойко (ОПЗЖ, 5,3%), Федір Христенко (ОПЗЖ, 6,1%), Олександр Герега («За майбутнє», 6,7%), Юлія Льовочкіна (ОПЗЖ, 6,9%), Тарас Козак (ОПЗЖ, 6,9%), Ренат Кузьмін (ОПЗЖ, 7,3%), Юрій Солод (ОПЗЖ, 7,4%), Андрій Кожем’якін («Батьківщина», 9%), Олександр Дубінський (позафракційний, 9,6%), Ігор Палиця («За майбутнє», 10,1%).

Найчастіше під час сесії голосували депутати «Слуги Народу» та «Європейської солідарності». В середньому участь в голосуваннях (натискали «за», «проти» чи «утримався») брали 82% депутатів «Слуги Народу» та 80% депутатів ЄС.

Щодо інших фракцій показники участі в голосуваннях є такими: «Голос» – в середньому голосували 77% депутатів фракції, група «Довіра» – 69%, ВО «Батьківщина» – 64%, група «За майбутнє» – 48%, «Опозиційна платформа – За життя» – 47%.

За даними КВУ, під час четвертої сесії відбулося 1 073 голосувань. Це значно менше, ніж під час попереднього періоду роботи парламенту: 3 сесія ВР – 2 981 голосувань, 2 сесія ВР – 1 814 голосувань.

Нагадаємо, експерти Комітету виборців України знайшли аномалії у фінансових звітах «Слуги Народу» та «Опозиційної платформи – За життя» щодо співвідношення офіційної кількості працівників партії до площі офісу, який орендує політсила.

 

депутатпрогул

Поширити:

Вам може сподобатись