headerImage
Суспільний інтерес

Прогноз МВФ: українське населення за 6 років скоротиться на 1 млн осіб

Анна Головаш

За оцінками Міжнародного валютного фонду, на кінець 2026 року в Україні буде 40,4 млн осіб

Через шість років населення України скоротиться на 1 мільйон осіб. Такий прогноз дав Міжнародний валютний фонд на період до 2026 року, повідомляє РБК-Україна із посиланням на дані World Economic Outlook.

Як оцінює Міжнародний валютний фонд, на кінець 2020 року населення України склало 41,483 мільйона людей. А це трохи менше офіційних даних Держстату. Там нарахували  41,588 млн осіб.

Поступове скорочення українського населення збережеться наступні шість років. Так, МВФ прогнозує, що на кінець поточного року в країні буде 41,317 млн осіб. Вже на кінець 2022 року кількість українців зменшиться до 41,152 мільйона, через рік – до 40,987 млн осіб. А наприкінці 2026 року населення України становитеме 40,497 мільйона осіб.

Таким чином, МВФ очікує, що населення за шість років зменшиться майже на 1 млн осіб.

Як повідомляли раніше, чисельність наявного населення країни протягом січня–грудня 2019 року зменшилася на 250,8 тисячі осіб. Як оцінює Держстат, чисельність наявного населення в Україні на 1 січня 2020 року становила 41 902,4 тисячі осіб. За рік кількість українців в країні зменшилося на 314 тисяч людей.

Нагадаємо, понад половина українців економлять на відпочинку. А от оплата комунальних послуг та освіти все менше потрапляють до розряду економії громадян.

 

Теги розділу

МВФ
населення
Останні новини
Опитування
poll2x
53

голоси

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 18 годин

Чи вірите ви у обіцянки влади подолати пандемію в Україні до кінця 2021 року?

Очільник Міністерства охорони здоров'я України сподівається, що країні вдасться подолати коронавірусне захворювання до кінця 2021 року. Про це чиновник заявив на урядовому засіданні 7 квітня. "Нам потрібно переконати 70% дорослого населення України прийти до пунктів щеплення і зробити його ... Я впевнений, що нам вдасться це зробити, вдасться переконати, і вдасться повністю подолати коронавірусну хворобу в нашій країні до кінця 2021 року", — сказав Максим Степанов. При цьому станом на 7.04.2021 року перше щеплення в Країні отримали усього 320 тисяч осіб, друге щеплення – 2 особи. Наразі точних відомостей про те, коли, в якому обсязі і якими саме вакцинами буде забезпечене населення, немає. Хоча прем’єр-міністр Шмигаль заявляє про наявність контрактів, що можуть забезпечити щепленнями 50 відсотків населення. Профільний міністр малює райдужні перспективи: «Це майже 6 млн щеплень на місяць або 270 тисяч щеплень на добу без вихідних. Чи можемо ми це зробити? Так». Ви вірите у спроможність чинної влади ефективно провести кампанію з вакцинації населення?

Image

IViche Blitz

4 коментарі


poll5x
9

голосів

Голосування

Залишилось 18 годин

Чи дотримуєтеся Ви правил Великого посту?

Великий піст - найголовніший і найсуворіший пост для християн. Його дата кожного року змінюється, але триває він все одно - 40 днів. Відразу після закінчення посту християни відзначають велике свято - Великдень. Цього року Великий піст розпочався 15 березня і триватиме до 1 травня включно. Чи дотримуєтеся Ви канонів та звичаїв Великого посту?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


poll3x
7

голосів

Раунд 1/2

Залишилось 3 дні 18 годин

Чи підтримуєте ви рішення Мін'юсту автоматичного арешту рахунків будь-яких боржників, зокрема, за комунальні послуги?

23 березня Мін'юст видав наказ, згідно якого арештувати рахунки громадян зможуть через борги зі сплати «комуналки», тіла кредиту або відсотків, аліментів або несплати штрафів за порушення правил дорожнього руху.Банки за поданням державного чи приватного виконавця арештовуватимуть рахунки боржника. Гроші спишуть та перерахують на рахунки органу державної виконавчої служби або приватного виконавця. Далі гроші потраплять до стягувачів.

Image

Володимир Сонюк

1 коментар


banner

Поширити:

Вам може сподобатись