headerImage
Суспільний інтерес

Рекорд: англієць склав іспит з водіння із 158 спроби

Анна Головаш

На невдалі спроби здачі тільки теоретичної частини іспиту було витрачено 3 тисячі фунтів стерлінгів

У Великобританії знайшли найбільшого учня-невдаху автошколи. Чоловік 157 раз «провалювався» на екзамені з теоретичної частини, та тільки на 158-й раз йому вдалося це зробити. Тепер його чекає ще практичний етап іспиту. Незвичайну статистику про своїх учнів-невдах опублікувало лондонське агентство з водіння і автомобільних стандартів британського Міністерства транспорту, передає сайт Times Now.

В Англії прийнято за кожну спробу скласти іспит платити. Усі 158 разів чоловік платив і в підсумку іспит обійшовся йому 3 тисячі фунтів стерлінгів, а це трохи більше 112 тисяч гривень. Горе-учня в автошколі назвали «найгіршим гонщиком». Тепер там думають, скільки ж чоловікові потрібно спроб, щоб скласти практичну частину – водіння.

Виявилося, чоловік такий не єдиний в країні. 30-річна британка, яка намагається засвоїти теорію з водіння 117-й раз, не так вже й відстає. Скільки спроб у неї ще попереду, ніхто не знає, адже вона досі не здала іспит, тому має всі шанси побити рекорд. «Бронзу» ж в антирейтингу отримала 48-річна жінка. Вона здала теорію з 94-ї спроби.

А ось безпосередньо водіння найгірше поки давалося 72-річному англійцю – він 42 рази «провалював» іспит, але на 43-й раз все ж отримав права.

В Україні немає подібних прикладів. Але це швидше за все через те, що в країні не ведуть подібну статистику. У той же час на українських дорогах число порушень ПДР «зашкалює». Для цього уряд посилив правила отримання прав. Так, з літа 2020 року претендент на водійське посвідчення перед проходженням іспиту з водіння повинен закінчити звичайну автошколу. А всі етапи іспитів – теоретичну і практичну частини стали фіксувати на відеокамеру.

Нагадаємо, у Харківській області підліток розбив три автівки за дробу, які він же і викрав, а поліції пояснив, що просто хотів повчитися водити.

Теги розділу

водіння
іспит
спроба
bannerbannerbanner
Останні новини
Опитування
poll5x
30

голосів

Раунд 2/2

Залишився 1 день 8 годин

Чи погоджуєтеся ви з тим, що за образу поліцейського потрібно ввести покарання?

У Верховній Раді подали законопроєкт №5050, який передбачає покарання тих, хто ображає честь та гідність правоохоронця. Автори документу пропонують ввести покарання у вигляді грошового штрафу, виправних робіт чи навіть адміністративного арешту тим, хто зачепив гідність правоохоронця під час виконання ним службових обов’язків. Передбачається карати порушника штрафом у розмірі від восьми до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а це від 136 до 255 гривень.Або громадськими роботами від сорока до шістдесяти годин чи виправними роботами від одного до двох місяців з відрахуванням 20% заробітку. Максимальне покарання - адміністративний арешт на 15 діб.

Image

Володимир Сонюк

3 коментарі


poll5x
28

голосів

Раунд 2/2

Залишилось 2 дні 8 годин

Як ви ставитеся до намірів дружини Медведчука Оксани Марченко піти у велику політику?

Дружина кума Путіна – Медведчука – Оксана Марченко записала відео, в якому заявила, що у відповідь на запровадження санкцій щодо неї і її чоловіка йде в політику для «захисту українського народу». Марченко заявила, що досі «ніколи не прагнула в політику», але оскільки їй «не залишили вибору», то тепер вона вступає до партії «Опозиційна платформа – За життя», головою політради якої є Медведчук. Нагадаємо, що згідно декларації Медведчука Оксана Марченко має 19 годинників, понад 80 сумок відомих брендів, більше 70 шкіряних на хутрових пальто, а також 5 шуб серед яких соболина від Fendi вартістю кількасот тисяч євро.

Image

Володимир Сонюк

4 коментарі


poll5x
14

голосів

Раунд 2/2

Залишилось 8 днів 8 годин

Чи вірите ви у справедливість вироку громадському активісту Сергію Стерненку?

Приморський суд Одеси 23 лютого засудив Сергія Стерненка до 7 років і трьох місяців позбавлення волі з конфіскацією половини майна. Активіста вважають винним у викраденні Сергія Щербіча з метою розбою, заволодіння його грошима (300 гривень) та незаконному володінні вогнепальною зброєю. За словами самого Стерненка, Щербіч – тітушка і проросійський колаборант.Українців обурило рішення, тому у різних містах 23 лютого спалахнули масові протести на підтримку активіста. При цьому на Банкову киян не впускали правоохоронці. Через це між протестувальниками та силовиками сталися сутички.

Image

Володимир Сонюк

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись