headerImage
Суспільний інтерес

Робота мрії: у Великій Британії шукають людину, яка спатиме у 800-літньому замку (ВІДЕО)

Наталія Бойко

За словами власників будівлі, їм потрібен тактовний та стриманий працівник

ФОТО: bbc.com

Господарі старовинного замку, побудованого 800 років тому на острові Сент-Майклз-Маунт на південному заході Англії, шукають наглядача, який буде ночувати у будівлі щонайменше п’ять разів на тиждень. Як повідомляє ТСН, за словами власників, їм потрібна тактовна та стримана людина.

До обов’язків нового наглядача також входитиме перевірка кімнат після відвідувачів наприкінці кожного дня. Серед переваг роботи власники вказують чудові морські краєвиди навколо, а серед недоліків – неможливість заказати піцу та необхідність добиратися до замку на човні під час припливів.

Читати також: У румунському замку Дракули відкрили центр безплатної вакцинації від коронавірусу

Теги розділу

Великобритания
замок
туризм
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 2 дні 17 годин

Чи захистить вступ до НАТО Україну від Росії?

Саміт НАТО схвалили комюніке, яким Україні дали зрозуміти, як і у 2008 році, що вона стане членом Альянсу, а План дій щодо членства буде невід’ємною частиною цього процесу. «Якщо врахувати контекст, це дуже добра для нас декларація. Але я завжди чесно говорю партнерам, що за добрими деклараціями мають йти добрі дії. І найкраща така дія - надання Україні ПДЧ у 2022 році», - висловився про рішення лідерів країн-членів НАТО міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. На Ваш погляд, якщо Україна колись, нарешті, стане повноправним членом Північноатлантичного альянсу, чи захистить це її від дій Росії?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 17 годин

Почему мы проигрываем в футбол?

Украинские болельщики в печали-национальная команда в отборочном туре "Евро-2020" сдала игру австрийцам и, похоже, теперь имеет все шансы с треском вылететь из престижного турнира. На Ваш взгляд, почему украинские спортсмены в последние годы не в состоянии покорить футбольный Олимп, а топчатся у его подножия?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись