headerImage
Політична мапа

Росія запровадила санкції проти дев’ятьох канадських посадовців

Наталія Бойко

До кремлівського «чорного списку» потрапили, зокрема, генпрокурор та керівник федеральної тюремної служби Канади

Російська Федерація запровадила санкції проти дев’ятьох канадських посадовців у відповідь на аналогічні дії Канади проти російських чиновників. Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на МЗС Росії та Reuters.

Зокрема, під російські санкції потрапили міністр юстиції і генеральний прокурор Канади Девід Ламетті, керівник федеральної тюремної служби Енн Келлі, начальник розвідувального управління Збройних сил Скотт Бішоп та комісар Королівської канадської кінної поліції Бренда Лакі.

Як зазначається у повідомленні, ці заходи є відповіддю на санкції, які Канада запровадила 24 березня проти 9 російських чиновників через ситуацію з опозиціонером Олексієм Навальним.

Читати також: Після бана твіта нігерійського президента Нігерія заборонила своїм громадянам користуватися «Твіттером»

У свою чергу Міністерство закордонних справ Канади назвало санкції, накладені на канадських посадовців, неприйнятними і необґрунтованими.

«Ми як і раніше глибоко стурбовані погіршенням ситуації з правами людини в Росії та звуженням простору для громадянського суспільства і незалежних голосів. Ми підтримуємо цих канадців, які стали мішенню», – йдеться у повідомленні канадського МЗС.

Теги розділу

Канада
РФ
санкции
санкції
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 2 дні 17 годин

Чи захистить вступ до НАТО Україну від Росії?

Саміт НАТО схвалили комюніке, яким Україні дали зрозуміти, як і у 2008 році, що вона стане членом Альянсу, а План дій щодо членства буде невід’ємною частиною цього процесу. «Якщо врахувати контекст, це дуже добра для нас декларація. Але я завжди чесно говорю партнерам, що за добрими деклараціями мають йти добрі дії. І найкраща така дія - надання Україні ПДЧ у 2022 році», - висловився про рішення лідерів країн-членів НАТО міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. На Ваш погляд, якщо Україна колись, нарешті, стане повноправним членом Північноатлантичного альянсу, чи захистить це її від дій Росії?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 17 годин

Почему мы проигрываем в футбол?

Украинские болельщики в печали-национальная команда в отборочном туре "Евро-2020" сдала игру австрийцам и, похоже, теперь имеет все шансы с треском вылететь из престижного турнира. На Ваш взгляд, почему украинские спортсмены в последние годы не в состоянии покорить футбольный Олимп, а топчатся у его подножия?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись