headerImage
Суспільний інтерес

Щеплення від коронавірусу наразі отримали трохи більше 300 тисяч українців, – МОЗ

Наталія Бойко

Обидві дози вакцини отримали лише 2 людини

Від початку вакцинальної кампанії в Україні щеплення від COVID-19 отримали 304 680 осіб. Як повідомив на своїй сторінці у «Фейсбуці» міністр охорони здоров’я Максим Степанов, 304 678 людей отримали одну дозу вакцини, а повністю завершили вакцинацію (отримали дві дози) – 2 особи.

Протягом останньої доби найбільш інтенсивно вакцинація проводилася у Києві (1 710 введених доз) та Дніпропетровській області (1 010 введених доз). Найменше осіб було вакциновано у Чернігівській області (100 щеплень) та на Київщині (0 щеплень).

Щеплення проводилось 132 мобільними бригадами з імунізації та 619 пунктами щеплення.

Читати також: «Найближчими днями ви почуєте про укладання договорів», – Степанов про постачання вакцин із США

«Станом на 05 квітня 2021 року до листа очікування вакцинації від COVID-19 записались 413 561 особа», написав Степанов.

Теги розділу

вакцина
коронавирус
коронавірус
Останні новини
Опитування
poll2x
53

голоси

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 18 годин

Чи вірите ви у обіцянки влади подолати пандемію в Україні до кінця 2021 року?

Очільник Міністерства охорони здоров'я України сподівається, що країні вдасться подолати коронавірусне захворювання до кінця 2021 року. Про це чиновник заявив на урядовому засіданні 7 квітня. "Нам потрібно переконати 70% дорослого населення України прийти до пунктів щеплення і зробити його ... Я впевнений, що нам вдасться це зробити, вдасться переконати, і вдасться повністю подолати коронавірусну хворобу в нашій країні до кінця 2021 року", — сказав Максим Степанов. При цьому станом на 7.04.2021 року перше щеплення в Країні отримали усього 320 тисяч осіб, друге щеплення – 2 особи. Наразі точних відомостей про те, коли, в якому обсязі і якими саме вакцинами буде забезпечене населення, немає. Хоча прем’єр-міністр Шмигаль заявляє про наявність контрактів, що можуть забезпечити щепленнями 50 відсотків населення. Профільний міністр малює райдужні перспективи: «Це майже 6 млн щеплень на місяць або 270 тисяч щеплень на добу без вихідних. Чи можемо ми це зробити? Так». Ви вірите у спроможність чинної влади ефективно провести кампанію з вакцинації населення?

Image

IViche Blitz

4 коментарі


poll5x
9

голосів

Голосування

Залишилось 18 годин

Чи дотримуєтеся Ви правил Великого посту?

Великий піст - найголовніший і найсуворіший пост для християн. Його дата кожного року змінюється, але триває він все одно - 40 днів. Відразу після закінчення посту християни відзначають велике свято - Великдень. Цього року Великий піст розпочався 15 березня і триватиме до 1 травня включно. Чи дотримуєтеся Ви канонів та звичаїв Великого посту?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


poll3x
7

голосів

Раунд 1/2

Залишилось 3 дні 18 годин

Чи підтримуєте ви рішення Мін'юсту автоматичного арешту рахунків будь-яких боржників, зокрема, за комунальні послуги?

23 березня Мін'юст видав наказ, згідно якого арештувати рахунки громадян зможуть через борги зі сплати «комуналки», тіла кредиту або відсотків, аліментів або несплати штрафів за порушення правил дорожнього руху.Банки за поданням державного чи приватного виконавця арештовуватимуть рахунки боржника. Гроші спишуть та перерахують на рахунки органу державної виконавчої служби або приватного виконавця. Далі гроші потраплять до стягувачів.

Image

Володимир Сонюк

1 коментар


banner

Поширити:

Вам може сподобатись