headerImage
Суспільний інтерес

Школи можуть піти на карантин, навіть якщо буде достатній відсоток вакцинованих вчителів, – Ляшко

Наталія Бойко

Однієї лише вакцинації персоналу недостатньо

ФОТО: zikua.tv

В Україні школи можуть закритися на карантин, навіть незважаючи на достатній відсоток вакцинованих вчителів. Про це заявив в ефірі телеканалу ICTV міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, повідомляє «Цензор».

Так, клас йде на карантин, якщо в ньому є хоча б один учень, хворий на COVID-19. Якщо йде на карантин половина класів, на самоізоляцію йде вся школа.

«Якщо є інфікована дитина – клас йде на самоізоляцію. Якщо понад 50% класів пішли на самоізоляцію – школа йде на самоізоляцію. Навіть якщо будуть вакциновані педагоги. Таким чином ми стримаємо поширення, не зупиняючи в країні освітній процес», – пояснив міністр.

Також Ляшко додав, що понад 99% від померлих від коронавірусу за останні три місяці склали особи, які не пройшли вакцинацію.

Читати також: На подолання COVID-19 у навчальних закладах витратили менше двох відсотків коштів

«Сьогодні COVID-19 – це пандемія невакцинованих людей. Згідно з аналізом, за період з 15 червня до 15 вересня, 92% госпіталізованих з коронавірусом – невакциновані люди, 99,2% летальних випадків – це невакциновані», – повідомив він.

вакцинакарантинкоронавирускоронавірусшкола
Останні новини
Опитування
poll3x
33

голоси

Бліц

Голосування

Залишилось 14 днів 23 години

Чи змінилося Ваше ставлення до президента В.Зеленського, коли «The Guardian» назвав його одним з головних світових корупціонерів...

Днями британський журнал «The Guardian» вийшов з обкладинкою, на якій зображені фото ряду світових лідерів, які, на думку журналістів-розслідувачів, є найбільшими власниками офшорних рахунків – фінансових інструментів для відмивання брудних грошей та приховування своїх доходів, отриманих нелегальним шляхом. Поруч з президентом Росії Путіним, президентом Азербайджану Алієвим та іншими авторитарними правителями зображено і президента України Володимира Зеленського. На підтвердження свого бачення журналісти приводять величезні масиви інформації (так звані Pandora papers – бумаги Пандори) про конкретні темні оборудки цих та сотень інших впливових людей світу, при цьму Зеленський переконливо постає як власник офшорних компаній, на які переводилися гроші від його бізнесу під вивіскою «Студія 95 квартал», а також – бізнес-партнер олгігарха Ігоря Коломойського. У тому числі – по відмиванню вкрадених з Приватбанку грошей.

Image

IViche Blitz

9 коментарів


Голосування

Залишився 7 днів 23 години

Чи варті українські чоловіки звання "Батько-герой"?

У Верховній Раді за підписом 43 нардепів зареєстровано законопроєкт про присвоєння чоловікам почесного звання "Батько-герой". Цей статус може бути наданий чоловікам, які виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених. Крім того, на думку народних обранців, такий крок встановить гендерну рівність, адже чоловіки, також як і жінки, роблять чималий внесок у виховання дитини, але не мають за це почесного статусу та шани. Чи варті, на Ваш погляд, українські чоловіка того, щоб називатися Героями у вихованні дітей?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись