headerImage
Суспільний інтерес

Швидка допомога на Lamborghini: італійські поліцейські проїхали 480 км за дві години, щоб доставити до лікарні донорську нирку

Наталія Бойко

Поліція використовує суперкар для доставки термінових медичних вантажів уже третій рік

Італійська поліція використала суперкар Lamborghini Huracan V10, щоб доставити з Риму до Падуї донорську нирку для екстреної трансплантації. Як повідомляє CarAdvice, автомобіль проїхав 480 кілометрів за дві години з середньою швидкістю 200 км/год, розганяючись на вільних ділянках дороги до 250 км/годину.

Поліція орендує суперкар починаючи з 2017 р.: він використовується для термінового перевезення медичних вантажів у тих випадках, коли поліцейський гелікоптер недоступний або не підходить для виконання завдання. Контейнер з донорськими органами розміщають у носовій частині автомобіля.

Читати також: У Києві поліцейський встиг зловити за руку жінку, яка намагалася викинутися з 15 поверху

«Завдяки нашому Lamborghini Huracan ми вчасно доставили донорську нирку для пересадки пацієнту. Щоб рятувати життя, не обов’язково мати суперздібності – солідарність, технології та ефективність впораються не гірше», – написала прес-служба державної поліції у своєму Twitter-акаунті, виклавши відео поїздки.

Теги розділу

авто
Италия
Італія
полиция
поліція
banner
Останні новини

Австрійське село, яке тисячу років називалося Fucking, з 1 січня змінить назву

27 листопада 2020 20:05


Через карантин в Україні на 54% збільшилася кількість повідомлень про домашнє насильство

27 листопада 2020 19:23


Міноборони: цьогоріч ВМС отримають понад 20 відремонтованих суден

27 листопада 2020 17:48


З жовтня в Україні стало більше на 1 740 машин із «зеленими» номерами

27 листопада 2020 17:26

Опитування
poll3x
13

голосів

Раунд 2/2

Залишилось 29 днів 21 година

Міністерство охорони здоров'я оновило стандарти госпіталізації хворих з COVID-19. На Вашу думку - це :

Тепер середня тяжкість захворювання буде визначатися при рівні сатурації (насичення крові киснем) у 92%, а не 93%, як зараз. Критерії, що визначають необхідність у госпіталізації: частота дихання – менше 10 або більше 30; сатурація – менше 92%; порушення свідомості; наявність низки супутніх захворювань.

Image

Павло Нера

0 коментарів


poll2x
9

голосів

Голосування

Залишилось 4 дні 21 година

Чи підтримуєте ви легалізацію медичного канабісу?

25 жовтня, в день місцевих виборів, було проведено всеукраїнське опитування, ініційоване Президентом України Володимиром Зеленським. Одне з п’яти питань стосувалося легалізації канабісу в медичних цілях. Згідно з результатами опитування, які охопили 74% підрахованих анкет, 64,8% українців підтримують легалізацію канабісу, 29,5% – проти.

Image

Ия Яновски

0 коментарів


poll3x
5

голосів

Голосування

Залишився 10 днів 21 година

Шоу «Міністр хворіє в прямому ефірі»: чи справді Максим Степанов проходить «шлях звичайного пацієнта»?

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов, який захворів на минулому тижні, пообіцяв у неділю пройти весь шлях «звичайного пацієнта», доповідаючи своїм фоловерам в соцмережі про кожен етап цього шляху. «Я планую пройти весь цей період, як звичайний пацієнт, фіксувати всі етапи й одразу, разом із командою Міністерства охорони здоров’я, шукати шляхи вирішення проблемних питань. Інформацією щодо свого «шляху пацієнта» я ділитимуся з вами щодня», – написав Степанов на своїй сторінці у «Фейсбуці». Детальніше – тут: https://iviche.com/news/koronavirus-ta-kabmin-v-sekretariati-zalyshylosia-tilky-dvoie-zdorovykh-stepanov-zrobyv-druhyy-krok-khvoroho

Image

Ия Яновски

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись