headerImage
Політична мапа

Складено рейтинг депутатів-прогульників 4-ї сесії ВР

Антон Годенко

Лідерами старанного відвідування парламентських засідань стали лише дві фракції

Головними прогульниками пленарних засідань 4-ї сесії Верховної Ради України стали народні депутати групи «За майбутнє». В середньому впродовж сесії на пленарні засідання реєструвалися лише третина депутатів групи – 36%. Такі результати аналізу відвідування парламентськими фракціями та групами пленарних засідань Верховної Ради за підсумками роботи 4 сесії ВРУ, що тривала із вересня 2020 р. до січня 2021 р., наводить Комітет виборців України.

За даними КВУ, також низькі показники реєстрації в народних депутатів «Опозиційної платформи – За життя». В середньому на засіданнях Ради реєструвалося 40% депутатів політсили.

Водночас у депутатів ВО «Батьківщина» показники відвідування на рівні 51%.

Вищі результати відвідування пленарних засідань у депутатів групи «Довіра» та фракції «Голос». В середньому засідання відвідували 56% депутатів групи «Довіра» та 58% депутатів «Голосу».

Лідерами же за відвідуваннями Ради впродовж 4 сесії ВР стали народні депутати «Європейської солідарності» та «Слуги Народу». В середньому на засіданнях ВР було зареєстровано 63% депутатів «Європейської солідарності» та 62% депутатів «Слуги Народу».

«Четверта сесія ВР виявилася найменш продуктивною за час роботи нового складу парламенту. Впродовж сесії народні депутати працювали лише 28 сесійних днів. Відвідування Верховної Ради також погіршилося. З одного боку, на це вплинули місцеві вибори, до яких де факто була залучена частина народних депутатів, які виступали в ролі агітаторів на місцях. З іншого боку, за осінній період в Україні погіршилася загальна ситуація із коронавірусом, через що робота парламенту була фактично заблокованою», – прокоментував результати моніторингу голова КВУ Олексій Кошель.

За його словами, попри форс-мажорні обставини перелік лідерів та аутсайдерів Ради серед фракцій і груп ВР фактично не змінився. Депутати окремих фракцій та груп ВР безвідповідально ставляться до виконання своїх депутатських обов’язків та ігнорують пленарні засідання, на яких не відбувається принципових для них голосувань.

Нагадаємо, за даними КВУ, під час останньої парламентської сесії кількість прийнятих ВР законів зменшилась майже на половину, проведених засідань – на третину, а кількість проведених голосувань знизилась втричі.

Теги розділу

депутати
фракції
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 2 дні 18 годин

Чи захистить вступ до НАТО Україну від Росії?

Саміт НАТО схвалили комюніке, яким Україні дали зрозуміти, як і у 2008 році, що вона стане членом Альянсу, а План дій щодо членства буде невід’ємною частиною цього процесу. «Якщо врахувати контекст, це дуже добра для нас декларація. Але я завжди чесно говорю партнерам, що за добрими деклараціями мають йти добрі дії. І найкраща така дія - надання Україні ПДЧ у 2022 році», - висловився про рішення лідерів країн-членів НАТО міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. На Ваш погляд, якщо Україна колись, нарешті, стане повноправним членом Північноатлантичного альянсу, чи захистить це її від дій Росії?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 18 годин

Почему мы проигрываем в футбол?

Украинские болельщики в печали-национальная команда в отборочном туре "Евро-2020" сдала игру австрийцам и, похоже, теперь имеет все шансы с треском вылететь из престижного турнира. На Ваш взгляд, почему украинские спортсмены в последние годы не в состоянии покорить футбольный Олимп, а топчатся у его подножия?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись