headerImage
Суспільний інтерес

Справа «табака»: на Харківщині контрабандисти щомісяця заробляли 10 мільйонів гривень на цигарках

Антон Годенко

Фіскальна служба викрила власних співробітників, причетних до незаконних оборудок

Підрозділами Державної фіскальної служби у Харківській області викрито діяльність організованої злочинної групи, яка тривалий час здійснювала незаконну реалізацію контрабандних та контрафактних тютюнових виробів в особливо великих розмірах. Про це повідомляє пресслужба ДФС України.

За даними відомства, злочинна група діяла за сприяння окремих працівників правоохоронних органів, у результаті чого продукція реалізовувалась на території Харківської та інших областей України, а місячний обсяг реалізації контрабандних тютюнових виробів складав понад 10 млн гривень.

Так, під час обшуків одного з офісів та складських приміщень, розташованих у Харкові, правоохоронцями було виявлено та вилучено 261 ящик тютюнової продукції (135 тис. пачок сигарет) в асортименті, на суму понад 5 млн гривень.

Варто зазначити, що вилучений товар – тютюнову продукцію виробництва РФ, Республіки Білорусь та ОАЕ, ввезено до України поза митним контролем.

Також, під час обшуків знайдено та вилучено чорнову бухгалтерію ділків та готівку в сумі 1 млн гривень.

Тривають заходи зі встановлення всього кола учасників злочинної групи та документування можливо причетних до протиправної діяльності посадових осіб правоохоронних органів.

Нагадаємо, в Одеській області під виглядом чаю контрабандисти намагалися ввезти на територію України 1 185 ящиків не задекларованих сигарет на загальну суму близько 23 млн гривень.

 

Теги розділу

контрабанда
сигарети
табак
фискал
banner
Останні новини

Австрійське село, яке тисячу років називалося Fucking, з 1 січня змінить назву

27 листопада 2020 20:05


Через карантин в Україні на 54% збільшилася кількість повідомлень про домашнє насильство

27 листопада 2020 19:23


Міноборони: цьогоріч ВМС отримають понад 20 відремонтованих суден

27 листопада 2020 17:48


З жовтня в Україні стало більше на 1 740 машин із «зеленими» номерами

27 листопада 2020 17:26

Опитування
poll3x
13

голосів

Раунд 2/2

Залишилось 29 днів 22 години

Міністерство охорони здоров'я оновило стандарти госпіталізації хворих з COVID-19. На Вашу думку - це :

Тепер середня тяжкість захворювання буде визначатися при рівні сатурації (насичення крові киснем) у 92%, а не 93%, як зараз. Критерії, що визначають необхідність у госпіталізації: частота дихання – менше 10 або більше 30; сатурація – менше 92%; порушення свідомості; наявність низки супутніх захворювань.

Image

Павло Нера

0 коментарів


poll2x
9

голосів

Голосування

Залишилось 4 дні 22 години

Чи підтримуєте ви легалізацію медичного канабісу?

25 жовтня, в день місцевих виборів, було проведено всеукраїнське опитування, ініційоване Президентом України Володимиром Зеленським. Одне з п’яти питань стосувалося легалізації канабісу в медичних цілях. Згідно з результатами опитування, які охопили 74% підрахованих анкет, 64,8% українців підтримують легалізацію канабісу, 29,5% – проти.

Image

Ия Яновски

0 коментарів


poll3x
5

голосів

Голосування

Залишилось 10 днів 22 години

Шоу «Міністр хворіє в прямому ефірі»: чи справді Максим Степанов проходить «шлях звичайного пацієнта»?

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов, який захворів на минулому тижні, пообіцяв у неділю пройти весь шлях «звичайного пацієнта», доповідаючи своїм фоловерам в соцмережі про кожен етап цього шляху. «Я планую пройти весь цей період, як звичайний пацієнт, фіксувати всі етапи й одразу, разом із командою Міністерства охорони здоров’я, шукати шляхи вирішення проблемних питань. Інформацією щодо свого «шляху пацієнта» я ділитимуся з вами щодня», – написав Степанов на своїй сторінці у «Фейсбуці». Детальніше – тут: https://iviche.com/news/koronavirus-ta-kabmin-v-sekretariati-zalyshylosia-tilky-dvoie-zdorovykh-stepanov-zrobyv-druhyy-krok-khvoroho

Image

Ия Яновски

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись