headerImage
Суспільний інтерес

Торгові мережі пообіцяли до Великодніх свят стабільні ціни на продукти

Антон Годенко

За інформацією Держстату, останнім часом спостерігається вирівнювання цінової ситуації на продринку України

Представники торгових мереж і профільних асоціацій запевнили уряд в тому, що до Великодніх свят ціни на продукти харчування залишаться на існуючому рівні. Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України за підсумками координаційної зустрічі заступника міністра з представниками торгівлі продуктами харчування.

Як зазначили у міністерстві, за даними оперативного моніторингу Держстату споживчих цін на соціально значущі товари, останнім часом спостерігається стабілізація цінової ситуації – ріст цін зупинився і підстав для подальшого зростання не вбачається.

Також за останній тиждень зафіксовано зниження вартості деяких соціальних продуктів, зокрема, деяких видів хліба, круп, масла вершкового, яєць, цибулі, моркви та картоплі.

«За оцінками представників рітейлу, до Великодніх свят цінова ситуація на продукти залишатиметься стабільною. Зокрема, представники Союзу птахівників України підтвердили, що найближчий місяць збільшення цін на яйця та м’ясо птиці не передбачається», – запевнили у міністерстві.

Водночас представники НАЦУ «Укрцукор» також наголосили, що немає передумов для зростання ціни на цукор.

Нагадаємо, за оцінками експертів, виходячи із середніх цін станом на кінець березня, скромний «Великодній кошик» обійдеться пересічному українцю майже у 850 грн.

Теги розділу

Великдень
продукти
ціни
Останні новини

За час карантину «УЗ» сплатила пасажирам чверть мільярда за повернуті квитки

13 травня 2021 20:40


Переважна більшість українців виступає за референдум по продажу землі

13 травня 2021 20:27


Робота мрії: у Великій Британії шукають людину, яка спатиме у 800-літньому замку (ВІДЕО)

13 травня 2021 19:20


Опитування «Левада-центру»: 62% росіян не хочуть робити щеплення вакциною Sputnik V

13 травня 2021 18:28

Опитування

Голосування

Залишилось 5 днів 0 годин

Чому дорожчають продукти харчування?

Упродовж останніх декількох місяців ціни на продовольство в Україні зростають. За прогнозами експертів, українцям і надалі треба чекати нових цінових стрибків, пов'язаних зі збільшенням вартості окремих категорії продовольчих товарів. На Ваш погляд, чому відбуваються цінові коливання на такі життєво необхідні товари?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


banner

Поширити:

Вам може сподобатись