headerImage
Суспільний інтерес

Торік лісам завдали шкоди на 300 мільйонів гривень

Антон Годенко

В Україні спостерігається динаміка росту нанесення шкоди лісовим масивам

У 2020 році українським лісам було завдано збитків на суму близько 312 млн гривень. Про це повідомляє Державна екологічна інспекція України з посиланням на слова її голови Андрія Мальованого.

«У порівнянні з 2019 роком спостерігається динаміка зростання розрахованих збитків: у тому році сума шкоди, завданої довкіллю, становила 167 мільйонів гривень. Разом з тим, розрахунок більшої суми свідчить і про ефективнішу роботу Держекоінспекції. Зокрема, торік була проведена комплексна перевірка лісгоспів, під час якої виявлено багато порушень», – сказав Мальований.

Він повідомив, що для більш ефективного захисту довкілля Держекоінспекція підписала Меморандум про співпрацю з Національним центром управління та випробування космічних засобів, щоб отримувати аерокосмічні знімки земної поверхні. Це дасть змогу оперативніше виявляти вирубки, розробки кар’єрів, забруднення моря та невідкладно вжити заходів для припинення порушень.

При цьому Мальований у черговий раз наголосив на необхідності збільшувати відповідальність за шкоду, яка завдається довкіллю, підвищувати штрафи за збитки та вирубку лісів.

Нагадаємо, протягом 11 місяців 2020 року Державна екологічна інспекція України зафіксувала 2 300 порушень вирубок у лісах.

леслісущерб
Останні новини
Опитування
poll3x
34

голоси

Бліц

Голосування

Залишилось 23 години

На вашу думку чи повинен суд заарештувати Петра Порошенка за вчинення державної зради?

Петро Порошенко повернувся до України. Сьогодні о 11 годині дня повинен відбутись суд, щодо вчинення Петром Порошенком державної зради.

Image

IViche Blitz

5 коментарів


poll3x
8

голосів

Бліц

Голосування

Залишився 2 дні 23 години

Чи вважаєте ви недотриманням своїх обіцянок президентом Зеленським те, що суд відпустив Петра Порошенка?

Сьогодні Печерський районний суд Києва відпустив народного депутата Петра Порошенка під особисте зобов'язання.

Image

IViche Blitz

0 коментарів


Голосування

Залишилось 5 днів 23 години

Чи надійно захищені ваші персональні дані?

У соцмережах з'явилась інформація про те, що невідомі зламали та виставили на продаж персональні дані 13,5 мільйонів українців із додатку “Дія”. У свою чергу Міністерство цифрової трансформації спростувало ці чутки. Чи надійно, на Вашу думку, захищені ваші персональні дані, які Ви довірили на зберігання державним органам?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись