headerImage
Суспільний інтерес

Третині українців набридло терпіти нинішнє становище справ у своєму житті, – опитування

Антон Годенко

Переважна більшість молоді готова стійко переносити тяготи буття

Найчастіше українці заявляють, що жити важко, але можна терпіти (53% опитаних), і терпіти нинішнє важке положення вже неможливо (34%). Такі дані дослідження громадської думки наводить Соціологічна служба R@B Group.

За даними соцопитування, найчастіше про свою готовність і далі терпіти всі труднощі нинішнього життя згадує молодь (61%), а найрідше – особи пенсійного віку (41%). І, навпаки, про неможливість терпіти нинішнє скрутне становище найчастіше заявляли особи похилого віку (53%), а найрідше – молодь (17%).

У той же час лише порівняно невелика частина українців (7%) вважає рівень свого достатку в цілому добрим, основна ж маса оцінює його або як середній (44%), або як в цілому поганий (46%). Рідше негативна оцінка матеріального достатку своєї сім’ї зустрічається серед молодих людей у віці 18–34 років (25%). Але з віком респонденти частіше схильні оцінювати рівень свого матеріального становища як в цілому поганий. Тому серед осіб пенсійного віку питома вага таких оцінок склала 70%.

У регіональному розрізі негативні оцінки матеріального достатку своїх сімей найчастіше надходили від мешканців Сходу країни (54%), а найрідше – від жителів Півдня (38%) і Заходу (42%) України.

Нагадаємо, згідно з даними соцопитування, 40,5% українців у віці від 60 років взагалі не подорожують, а 4,5% громадян подорожують раз на місяць.

 

Теги розділу

буття
життя
справи
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 2 дні 18 годин

Чи захистить вступ до НАТО Україну від Росії?

Саміт НАТО схвалили комюніке, яким Україні дали зрозуміти, як і у 2008 році, що вона стане членом Альянсу, а План дій щодо членства буде невід’ємною частиною цього процесу. «Якщо врахувати контекст, це дуже добра для нас декларація. Але я завжди чесно говорю партнерам, що за добрими деклараціями мають йти добрі дії. І найкраща така дія - надання Україні ПДЧ у 2022 році», - висловився про рішення лідерів країн-членів НАТО міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. На Ваш погляд, якщо Україна колись, нарешті, стане повноправним членом Північноатлантичного альянсу, чи захистить це її від дій Росії?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 18 годин

Почему мы проигрываем в футбол?

Украинские болельщики в печали-национальная команда в отборочном туре "Евро-2020" сдала игру австрийцам и, похоже, теперь имеет все шансы с треском вылететь из престижного турнира. На Ваш взгляд, почему украинские спортсмены в последние годы не в состоянии покорить футбольный Олимп, а топчатся у его подножия?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись