headerImage
Суспільний інтерес

«Тут явно якесь кидалово»: Ілон Маск зробив чотири тести на коронавірус, щоразу отримуючи різні результати

Наталія Бойко

За словами засновника SpaceX, якщо це відбувається з ним, то подібне трапляється й з іншими

Фото: DW.com

Засновник SpaceX і генеральний директор Tesla Ілон Маск зробив за день чотири тести на антиген COVID-19: два з них виявилися негативними, два – позитивними. Про це Маск написав у своєму акаунті в Twitter.

«Тут явно якесь кидалово. Сьогодні зробив чотири тести на коронавірус. Два тести дали негативний результат, два – позитивний. Апарат той самий, тест той самий, медсестра та сама. Експрес-тест на антиген від BD», – написав він.

«Якщо це відбувається зі мною, значить, так відбувається й з іншими», – підсумував Маск, додавши, що зробив також ПЛР-тести в декількох лабораторіях і має отримати результати протягом доби.

Нагадаємо, тести міністра оборони Андрія Тарана, зроблені після спільної поїздки з Володимиром Зеленським на Донбас, спочатку показали позитивний результат, а потім негативний.

Теги розділу

коронавирус
коронавірус
тест
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 6 днів 18 годин

Чи введуть в Україні третій локдаун?

З початком осені крива захворюваності на COVID-19 в Україні невпинно повзе до гори – за останні дні лікарі щодня фіксують тисячі осіб, які захворіли на небезпечну недугу. Тобто добовий показник захворюваності тепер став одним з найбільших з середини травня, а чотири регіони мають шанси відразу перескочити з «зеленої» до «червоної» зони карантину. Як, на Вашу думку, чи оголосять невдовзі за таких обставин в Україні третій локдаун?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись