headerImage
Суспільний інтерес

У 2022 році США готові прийняти на своїй території 125 тисяч біженців

Наталія Бойко

До їх числа увійдуть найбільш вразливі групи населення

ФОТО: lefigaro.fr

У 2022 році Сполучені Штати приймуть 125 тисяч біженців, щоб «задовольнити потреби, викликані гуманітарною кризою в світі». Ця кількість удвічі більша, ніж та, яку США прийняли в цьому році, повідомляє «РБК-Україна» з посиланням на Le Figaro.

Оголошення було зроблено в зв’язку з тим, що США евакуювали десятки тисяч мирних жителів Афганістану до 31 серпня після захоплення країни талібами.

«Сильна програма прийому має важливе значення для інтересів зовнішньої політики США та цілей національної безпеки і відображає основні цінності США», – підкреслив офіційний представник Держдепартаменту Нед Прайс.

Як повідомили в Держдепартаменті, ця програма стосується лише біженців, відібраних в таборах ООН по всьому світу після декількох років вивчення їхніх досьє американськими службами безпеки та розвідки. У число цих біженців увійдуть, в основному, найбільш вразливі групи населення – люди похилого віку, вдови та інваліди.

беженцыбіженцімигранСША
Останні новини
Опитування
poll3x
33

голоси

Бліц

Голосування

Залишилось 15 днів 0 годин

Чи змінилося Ваше ставлення до президента В.Зеленського, коли «The Guardian» назвав його одним з головних світових корупціонерів...

Днями британський журнал «The Guardian» вийшов з обкладинкою, на якій зображені фото ряду світових лідерів, які, на думку журналістів-розслідувачів, є найбільшими власниками офшорних рахунків – фінансових інструментів для відмивання брудних грошей та приховування своїх доходів, отриманих нелегальним шляхом. Поруч з президентом Росії Путіним, президентом Азербайджану Алієвим та іншими авторитарними правителями зображено і президента України Володимира Зеленського. На підтвердження свого бачення журналісти приводять величезні масиви інформації (так звані Pandora papers – бумаги Пандори) про конкретні темні оборудки цих та сотень інших впливових людей світу, при цьму Зеленський переконливо постає як власник офшорних компаній, на які переводилися гроші від його бізнесу під вивіскою «Студія 95 квартал», а також – бізнес-партнер олгігарха Ігоря Коломойського. У тому числі – по відмиванню вкрадених з Приватбанку грошей.

Image

IViche Blitz

9 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 0 годин

Чи варті українські чоловіки звання "Батько-герой"?

У Верховній Раді за підписом 43 нардепів зареєстровано законопроєкт про присвоєння чоловікам почесного звання "Батько-герой". Цей статус може бути наданий чоловікам, які виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених. Крім того, на думку народних обранців, такий крок встановить гендерну рівність, адже чоловіки, також як і жінки, роблять чималий внесок у виховання дитини, але не мають за це почесного статусу та шани. Чи варті, на Ваш погляд, українські чоловіка того, щоб називатися Героями у вихованні дітей?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись