headerImage
Політична мапа

У Білорусі чоловік і дружина отримали по 9 арештів кожний за особисте онлайн-листування

Олег Приходько

У подружжя при першому затриманні правоохоронці вилучили смартфони – і з’ясували, що жінка й її чоловік надсилали один одному новини про події в Білорусі

27-річна викладачка університету Анастасія Крупенич-Кондратьєва та її чоловік 26-річний IT-фахівець Сергій Крупенич із Мінська пройшли через 9 судів та арештів – рекордну кількість для однієї людини з початку протестів у Білорусі.

Після першого затримання слідство зацікавило їхнє особисте листування у месенджерах, яке правоохоронці прочитали, вилучивши телефони.

У результаті Сергій та Анастасія отримали свої перші 15 діб за статтею «Поширення інформації, що містить заклики до екстремістської діяльності». За версією слідства, подружжя надсилало одне одному новини з «протестних» телеграм-каналів.

Після відбуття вироку подружжя не відпустили та оголосили про нову адміністративну справу проти них, далі був новий суд і новий невеликий вирок. Згодом ситуація повторилася, потім – ще неодноразово.

Так, Анастасія та Сергій пройшли через 9 судів – і щоразу за особисте листування. Сукупно суди дали їм 126 і 127 діб арешту.

Нагадаємо, білоруським спортсменам заборонили виїжджати за кордон.

листуванняновинисудтелефон
Останні новини
Опитування
poll3x
34

голоси

Бліц

Голосування

Залишилось 24 години

На вашу думку чи повинен суд заарештувати Петра Порошенка за вчинення державної зради?

Петро Порошенко повернувся до України. Сьогодні о 11 годині дня повинен відбутись суд, щодо вчинення Петром Порошенком державної зради.

Image

IViche Blitz

5 коментарів


poll3x
8

голосів

Бліц

Голосування

Залишилось 3 дні 0 годин

Чи вважаєте ви недотриманням своїх обіцянок президентом Зеленським те, що суд відпустив Петра Порошенка?

Сьогодні Печерський районний суд Києва відпустив народного депутата Петра Порошенка під особисте зобов'язання.

Image

IViche Blitz

0 коментарів


poll7x
5

голосів

Голосування

Залишилось менше 1 години

На що Ви витратите "Вовину тисячу"?

З моменту запуску у дію чергової президентської "турботи" про підняття благополуччя трудящіх - початку виплати з 19 грудня минулого року 1 тисячі віртуальних гривень вакцинованим українцям, понад 6,1 млн громадян подали заявки на отримання цих коштів. Крім того, за три тижні бажаючі відкрили 7,1 млн карток у банках для нарахування виплат. У результаті таких дій станом на кінець року 638 млн гривень громадяни вже отримали від держави. На що Ви плануєте витратити "Вовину тисячу"?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


banner

Поширити:

Вам може сподобатись