headerImage
Політична мапа

У Дубаї відкрили найглибший басейн у світі

Наталія Бойко

Він призначений як для досвідчених дайверів, так і для новачків

ФОТО: Reuters

У Дубаї відкрився найглибший басейн у світі, глибина якого сягає 60 метрів. Це на 15 метрів більше, ніж у басейні польського міста Мшчонов, який був попереднім світовим рекордсменом, повідомляє BBC.

Басейн «Перлина» вже визнаний Книгою рекордів Гіннеса найглибшим резервуаром для дайвінгу, він вміщує 14 мільйонів літрів теплої прісної води – майже у шість разів більше, ніж в олімпійському плавальному басейні. Він призначений як для досвідчених дайверів, так і для тих, хто хоче спробувати пірнути вперше.

У басейні 56 підводних камер, а його дизайн розроблений так, щоб нагадувати затонуле місто.

Читати також: Кияни пережили найтеплішу ніч за всю історію спостережень

Для широкого загалу новий басейн поки що недоступний, однак багатьох відомих людей вже запросили на «оглядини», йдеться у повідомленні.

Теги розділу

ОАЕ
ОАЭ
рекорд
Останні новини
Опитування
poll7x
4 062

голоси

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 3 години

Кому з українських політологів ви довіряєте найбільше?

В гіперполітизованому українському суспільстві великий вплив на формування громадської думки грають численні політичні експерти. Саме на політологів ключові політики часто-густо покладають відповідальну функцію донесення до народних мас своїх ідей відносно шляхів побудови «світлого майбутнього», а також – критики заклятих опонентів. Втім, є серед політичних експертів й такі, хто не служить багатому «сеньйору», а висловлює свої справжні погляди - принаймні, нам дуже хочеться в це вірити. Кому ж з тих політекспертів, чиї прізвища звучать в нашому медіапросторі найчастіше, українські громадяни найбільше довіряють? Вважаємо цю тему важливою у передчас нового очікувано гострого політичного сезону. Про це – наше поточне опитування: хто з політологів «профукав» довіру, а до кого аудиторія схильна дослухатись? Вибір сотні найпопулярніших - суб’єктивна оцінка редакції на основі контент-аналізу телеефірів, публікацій в друкованих ЗМІ та соцмережах. При цьому ми старалися не включати до рейтингу тих коментаторів політики, хто з одного боку, чітко позиціонує себе як журналіст, а з іншого - хто став "повноцінним" політиком або чиновником, зайнявши офіційні посади в держапараті, в парламенті, або в партійній ієрархії.

Image

IViche Blitz

128 коментарів


poll7x
7

голосів

Голосування

Залишилось 9 днів 3 години

Чи треба брати гроші за "дворові парковки"?

Столична влада замислилася над введенням оплати за паркування біля житлових будинків. Якщо така ініціатива набуде нормативних рис, то автопарковка біля свого будинку буде обходитися киянам у 25-35 гривень за годину. У мерії пояснюють нововведення тим, що земля біля більшості будинків належить місту, а кожен її квадратний метр коштує шалених грошей. І хоча люди й платять за обслуговування прибудинкової території, це не дає їм права на безкоштовне паркування своїх залізних коней. Як, на Вашу думку, чи треба брати гроші за паркування автівок у дворах будинків?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись