headerImage
Політична мапа

У Конгресі й Сенаті США звернулися до Білого дому з проханням перенести зустріч Зеленського і Байдена у Вашингтоні з 30 серпня

Олег Приходько

Причина – конгресмени й сенатори мають відпустку з 7 серпня по 20 вересня, а вони теж хочуть зустрітися з президентом України

Сенатор-республіканець Тед Круз зауважив: «Президент Зеленський не зможе залучити членів Конгресу, які з обох партій протистоять капітуляції Байдена перед Путіним щодо Північного Потоку-2».

Конгресвумен Марсі Каптур додала: «Ми направили запит президенту Джо Байдену, закликаючи, аби цю дату змінили – для того, щоби члени Конгресу були тут у Вашингтоні в цей час. Я сподіваюсь, що президент це розгляне: не так складно змінити дату й дозволити нам провести належний діалог з українським президентом».

Нагадаємо, Україна отримає від США додатково 150 мільйонів доларів військової допомоги.

Теги розділу

зустріч
Сенат
СШП
Останні новини
Опитування
poll7x
4 102

голоси

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 2 години

Кому з українських політологів ви довіряєте найбільше?

В гіперполітизованому українському суспільстві великий вплив на формування громадської думки грають численні політичні експерти. Саме на політологів ключові політики часто-густо покладають відповідальну функцію донесення до народних мас своїх ідей відносно шляхів побудови «світлого майбутнього», а також – критики заклятих опонентів. Втім, є серед політичних експертів й такі, хто не служить багатому «сеньйору», а висловлює свої справжні погляди - принаймні, нам дуже хочеться в це вірити. Кому ж з тих політекспертів, чиї прізвища звучать в нашому медіапросторі найчастіше, українські громадяни найбільше довіряють? Вважаємо цю тему важливою у передчас нового очікувано гострого політичного сезону. Про це – наше поточне опитування: хто з політологів «профукав» довіру, а до кого аудиторія схильна дослухатись? Вибір сотні найпопулярніших - суб’єктивна оцінка редакції на основі контент-аналізу телеефірів, публікацій в друкованих ЗМІ та соцмережах. При цьому ми старалися не включати до рейтингу тих коментаторів політики, хто з одного боку, чітко позиціонує себе як журналіст, а з іншого - хто став "повноцінним" політиком або чиновником, зайнявши офіційні посади в держапараті, в парламенті, або в партійній ієрархії.

Image

IViche Blitz

129 коментарів


poll7x
7

голосів

Голосування

Залишилось 9 днів 2 години

Чи треба брати гроші за "дворові парковки"?

Столична влада замислилася над введенням оплати за паркування біля житлових будинків. Якщо така ініціатива набуде нормативних рис, то автопарковка біля свого будинку буде обходитися киянам у 25-35 гривень за годину. У мерії пояснюють нововведення тим, що земля біля більшості будинків належить місту, а кожен її квадратний метр коштує шалених грошей. І хоча люди й платять за обслуговування прибудинкової території, це не дає їм права на безкоштовне паркування своїх залізних коней. Як, на Вашу думку, чи треба брати гроші за паркування автівок у дворах будинків?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись