headerImage
Суспільний інтерес

У Криму і на Донбасі від російських окупантів постраждало 60 тисяч людей, – Офіс Генерального прокурора

Анна Головаш

До цього числа входять як цивільні особи, так і військовослужбовці

Фото: liga.net

Україна встановила приблизно 60 тисяч постраждалих від злочинів Росії і  підконтрольних їй незаконних збройних формувань та окупаційних адміністрацій на Донбасі й у Криму.

Про це повідомив заступник Генпрокурора України Гюндуз Мамедов у Twitter.

«Голоси жертв збройного конфлікту мають бути не тільки почуті, а їх свідченням надана належна правова оцінка. Вже встановлено близько 60 тисяч постраждалих цивільних та військовослужбовців від злочинів РФ та підконтрольних їй НЗФ і окупаційних адміністрацій на Донбасі та в Криму», – наголосив Гюндуз Мамедов.

Заступник Генпрокурора також опублікував заяву головного прокурора Міжнародного кримінального суду в Гаазі Каріма Хана, у якій зазначається: «Ми маємо колективно забезпечити, щоб голоси жертв, чий крик занадто часто глушить менш важливий шум життя, було почуто».

Нагадаємо, як повідомила заступник міністра закордонних справ України Еміне Джапарова, в ОРДЛО незаконно утримують більше 3,5 тисячі українців у 160 секретних в’язницях.

Теги розділу

злочин
окупанти
постраждалі
РФ
Останні новини
Опитування
poll7x
4 065

голосів

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 3 години

Кому з українських політологів ви довіряєте найбільше?

В гіперполітизованому українському суспільстві великий вплив на формування громадської думки грають численні політичні експерти. Саме на політологів ключові політики часто-густо покладають відповідальну функцію донесення до народних мас своїх ідей відносно шляхів побудови «світлого майбутнього», а також – критики заклятих опонентів. Втім, є серед політичних експертів й такі, хто не служить багатому «сеньйору», а висловлює свої справжні погляди - принаймні, нам дуже хочеться в це вірити. Кому ж з тих політекспертів, чиї прізвища звучать в нашому медіапросторі найчастіше, українські громадяни найбільше довіряють? Вважаємо цю тему важливою у передчас нового очікувано гострого політичного сезону. Про це – наше поточне опитування: хто з політологів «профукав» довіру, а до кого аудиторія схильна дослухатись? Вибір сотні найпопулярніших - суб’єктивна оцінка редакції на основі контент-аналізу телеефірів, публікацій в друкованих ЗМІ та соцмережах. При цьому ми старалися не включати до рейтингу тих коментаторів політики, хто з одного боку, чітко позиціонує себе як журналіст, а з іншого - хто став "повноцінним" політиком або чиновником, зайнявши офіційні посади в держапараті, в парламенті, або в партійній ієрархії.

Image

IViche Blitz

128 коментарів


poll7x
7

голосів

Голосування

Залишилось 9 днів 3 години

Чи треба брати гроші за "дворові парковки"?

Столична влада замислилася над введенням оплати за паркування біля житлових будинків. Якщо така ініціатива набуде нормативних рис, то автопарковка біля свого будинку буде обходитися киянам у 25-35 гривень за годину. У мерії пояснюють нововведення тим, що земля біля більшості будинків належить місту, а кожен її квадратний метр коштує шалених грошей. І хоча люди й платять за обслуговування прибудинкової території, це не дає їм права на безкоштовне паркування своїх залізних коней. Як, на Вашу думку, чи треба брати гроші за паркування автівок у дворах будинків?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись