headerImage
Суспільний інтерес

У Маріуполі затримали шахрайок, які «зняли порчу» з пенсіонерки за 950 тисяч гривень

Наталія Бойко

Поліція просить відгукнутися інших постраждалих

Іллюстративне фото

Правоохоронці затримали в Маріуполі двох шахрайок, які видурили у 79-річної жінки майже мільйон гривень під приводом «зняття порчі». Про це повідомляє УНН  з посиланням на прес-службу Нацполіції.

«Миколаївські поліцейські затримали в Маріуполі аферисток, які «зняли порчу» за 950 тисяч гривень. Дві шахрайки 33-х і 63-х років обдурили 79-річну жительку Южноукраїнська 29 вересня», – повідомили в поліції.

Шахрайки підійшли до потерпілої біля магазину і заявили, що бачать на ній смертельну порчу. Вони запропонували пенсіонерці провести ритуал зняття прокляття, для чого знадобляться всі гроші та коштовності, наявні в будинку.

«Потерпіла разом з шахрайками пішла до себе додому, зібрала золоті прикраси і гроші (тисячу євро, дві тисячі доларів, 650 тисяч рублів) на загальну суму майже 950 тисяч гривень і віддала зловмисницям. Зрозуміла старенька, що стала жертвою аферисток, вже, коли ті пішли», – йдеться в повідомленні.

Поліція просить громадян, які впізнали аферисток і стали їх жертвами, повідомити про це правоохоронним органам.

Читати також: Українці довірили шахраям чверть мільярда доларів

Теги розділу

Мариуполь
Маріуполь
мошенники
шахраї
banner
Останні новини
Опитування

Раунд 1/2

Залишилось 4 дні 4 години

Розмова Зеленського з народом не вдалась. Чому провалилась ідея "5-ти запитань від Президента"?

Як відомо, під час проведення місцевих виборів, за ініціативою Володимира Зеленського пройшло опитування по 5-ти питаннях народові від Президента. Судячи із багатьох зджерел, люди вкрай неохоче відзивались на цю ініціативу. Узагалі спробу налагодити діалог між суспільством і владою можна тільки вітати. Чому ж люди так пасивно поставились до президентської ініціативи? Можна додавати власні варіанти відповідей!

Image

Єгор Сонін

0 коментарів


poll3x
8

голосів

Голосування

Залишилось 4 дні 4 години

Чи потрібно вводити в Україні жорсткий карантин для запобігання поширення COVID-19?

Країни Європи починають повертатись до запровадження жорстокого карантину через постійне зростання кількості хворих на коронавірус. Чи потрібно Україні повертаитись до "весняного" карантину?

Image

Катя Кириченко

2 коментарі


Раунд 1/2

Залишилось 4 дні 4 години

Що ви будете читати після закриття електронного реєстру декларацій?

Згідно прийнятого 27 жовтня Конституційним судом України рішення, відкритий електронний Реєстр декларацій (де наші держслужбовці декларують свої статки, і створення якого було одним з головних вимог Заходу до України як умови для розширення співпраці, включаючи надання Україні безвізового режиму з ЕС) припинив своє існування. Тепер замість понад 4 мільйонів декларацій на відповідному сайті висить лаконічний напис про те, що "На виконання рішення Конституційного Суду України від 27.10.2020 №13-р/2020 доступ припинено". Крім можливих зовнішньо - та внутрішньополітичних наслідків таке рішення КС має ще й звичайний людський вимір – тепер «маленький українець», в житті якого стараннями влади було й так вже не дуже багато радощів, залишився без однієї з останніх – він більше не може зайти до «Світової павутини» та з певним злорадством «понасолоджуватися» статками своїх «небожителів», яких сам же, де-факто

Image

Володимир Сонюк

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись