headerImage
Суспільний інтерес

У Німеччині почнуть продавати Меркель по 189 євро

Наталія Бойко

Фірма, яка займається виготовленням іграшок, створила на честь канцлерки плюшевого ведмедика

ФОТО: Stern

Баварська фірма випустила ексклюзивну партію плюшевих ведмедиків з нагоди відходу Ангели Меркель з посади канцлера ФРН. Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на Stern.

Сімейна фірма, яка базується в Кобурзі, виготовляє «особистих ведмедів» вже понад 100 років: за цей час встигли з’явитися плюшеві копії останнього короля Баварії Людвіга II, президента США Барака Обами, колишнього канцлера ФРН Гельмута Шмідта та королеви Великої Британії Єлизавети II.

Плюшеві «фрау Меркель» коштуватимуть 189 євро.

«Це не дитячі іграшки, це колекційні речі», – пояснив високу ціну керуючий директор фірми Мартін Герман.

Читати також: Американські пенсіонери виготовили для бідних дітей 1 400 іграшок

Загалом буде виготовлено лише 500 ведмедиць. Одну з них, під номером 16 отримає сама Ангела Меркель: іграшку їй передасть депутат Бундестагу від округу Кобурга. Цифра «16» символізує кількість років перебування Меркель на посаді.

ведмедикГерманияканцлерНімеччина
Останні новини
Опитування
poll3x
33

голоси

Бліц

Голосування

Залишилось 15 днів 0 годин

Чи змінилося Ваше ставлення до президента В.Зеленського, коли «The Guardian» назвав його одним з головних світових корупціонерів...

Днями британський журнал «The Guardian» вийшов з обкладинкою, на якій зображені фото ряду світових лідерів, які, на думку журналістів-розслідувачів, є найбільшими власниками офшорних рахунків – фінансових інструментів для відмивання брудних грошей та приховування своїх доходів, отриманих нелегальним шляхом. Поруч з президентом Росії Путіним, президентом Азербайджану Алієвим та іншими авторитарними правителями зображено і президента України Володимира Зеленського. На підтвердження свого бачення журналісти приводять величезні масиви інформації (так звані Pandora papers – бумаги Пандори) про конкретні темні оборудки цих та сотень інших впливових людей світу, при цьму Зеленський переконливо постає як власник офшорних компаній, на які переводилися гроші від його бізнесу під вивіскою «Студія 95 квартал», а також – бізнес-партнер олгігарха Ігоря Коломойського. У тому числі – по відмиванню вкрадених з Приватбанку грошей.

Image

IViche Blitz

9 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 0 годин

Чи варті українські чоловіки звання "Батько-герой"?

У Верховній Раді за підписом 43 нардепів зареєстровано законопроєкт про присвоєння чоловікам почесного звання "Батько-герой". Цей статус може бути наданий чоловікам, які виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених. Крім того, на думку народних обранців, такий крок встановить гендерну рівність, адже чоловіки, також як і жінки, роблять чималий внесок у виховання дитини, але не мають за це почесного статусу та шани. Чи варті, на Ваш погляд, українські чоловіка того, щоб називатися Героями у вихованні дітей?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись