headerImage
Суспільний інтерес

У першій половині лютого Україна отримає понад 200 тисяч доз вакцин Phizer, – ЦГЗ

Наталія Бойко

Загалом під вакцинацію має підпасти до 20 млн осіб

Уже наступного місяця в Україну прибуде перша партія вакцини від коронавірусу по лінії COVAX. Про це розповів в ефірі телеканалу «Україна 24» керівник національної програми імунізації, завідувач відділом імунізації Центру громадського здоров’я України Олександр Заїка.

«Вакцини в Україну надходитимуть за різними механізмами. Перший механізм – це COVAX. Україна розраховуватиме на загальну кількість вакцин – 20% від кількості населення. Ці вакцини надходитимуть траншами. Ми зараз ведемо перемовини з COVAX, і за останніми повідомленнями вже в першій половині лютого ми очікуємо першу хвилю від COVAX – понад 200 тисяч вакцин від Pfizer – це 100 тисяч людей на першій хвилі», – повідомив він.

Читати також: На понад 250 тисяч поляків, вакцинованих Pfizer, зафіксовано 37 випадків небажаних побічних ефектів

За словами Заїки, загалом під вакцинацію має підпасти до 20 млн осіб – приблизно половина населення країни.

«Але є пріоритети відповідно до груп медичного та професійного ризику. Коли ви є в групі ризику і віднесені до одного з 4 етапів, які є в дорожній карті, в чергу ставати не потрібно, а власне з’ясувати, в якій ви групі ризику. Надалі будуть включатися електронні механізми, буде задіяна первинка, працюватимуть запрошення на вакцинацію та інші канали комунікації. Протипокази є мінімальними, серйозних бар’єрів до вакцинації немає. Додаткових обстежень перед вакцинацією робити не потрібно», – підкреслив глава національної програми імунізації.

вакцинакоронавирускоронавірус
Опитування
poll4x
69

голосів

Голосування

Залишилось 3 години

Чи берете ви участь у волонтерських або благодійних ініціативах під час війни?

Волонтерський рух став одним із ключових факторів, що допомагають Україні вистояти. Люди підтримують армію, переселенців, лікарні та різні соціальні ініціативи. Це опитування дозволить оцінити рівень громадянської активності та готовність допомагати в складних умовах.

Image

IViche Blitz

0 коментарів


poll3x
46

голосів

Дослідження

Раунд 1/2

Залишилось 13 днів 3 години

Настрої українців щодо майбутнього країни

Українці зіштовхуються з багатьма викликами, але кожен має свої головні життєві пріоритети. Ми віримо в перемогу і в те що скоро настане мить коли всією країною та всім світом будемо відбудовувати нашу країну. Як ви бачите майбутнє України в найближчі 5 років?

Image

IViche Blitz

0 коментарів


Поширити:

Вам може сподобатись