headerImage
Суспільний інтерес

У Східному Сибіру в шахті загинули 46 шахтарів і 5 рятувальників

Олег Приходько

Ще один рятувальник вважався загиблим (у МНС РФ говорили, що шахтарі та рятувальники не могли вижити в шахті в умовах нестачі кисню та високої концентрації шкідливих газів), але в середині дня 26 листопада виявився живим

Фото: КП

Увечері 25 листопада влада РФ оголосила, що у шахті «Листяжная» у селищі Бєлово Кемеровської області через вибух метану й наступне перенасичення вентиляційного штреку шахти чадним газом загинули 52 особи – 46 гірників і 6 рятувальників.

Вибух стався на глибині 250 метрів. Загалом на момент аварії у шахті перебували 285 гірників. Це найбільша аварія на російській шахті з 2010 року.

Наступного дня глава МНС РФ Олександр Чупріян повідомив, що у шахті виявили живу людину: одного з тих рятувальників, яких уже не сподівалися знайти живими.

Також через аварію госпіталізовано ще 50 осіб, 4 з них – у реанімації (3 шахтарі й 1 рятувальник).

Профільний контрольний орган Ростехнадзор, інспекція якого щодня перевіряє працюючі шахти, повідомляє, що в 2021 році 9 разів призупиняв роботу деяких ділянок шахти «Листяжная» через порушення. А загалом фахівці Ростехнадзору з початку 2021 року записали у шахті 914 порушень та оштрафували «Листяжную» на понад 4 млн рублів.

Таким чином, те, що у шахті «зашкалював» рівень метану, її адміністраторам і місцевим інспекторам Ростехнадзору було давно і достеменно відомо. Відтак слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу щодо двох місцевих державних інспекторів Ростехнадзора, директора шахти, його заступника та начальника дільниці, на якій стався вибух.

Нагадаємо, екологи перевірили рівень радіації біля шахти «Юний комунар» на Донеччині, у якій десятки років тому провели ядерний вибух.

шахтаШахтар
Останні новини
Опитування
poll3x
34

голоси

Бліц

Голосування

Залишилось 23 години

На вашу думку чи повинен суд заарештувати Петра Порошенка за вчинення державної зради?

Петро Порошенко повернувся до України. Сьогодні о 11 годині дня повинен відбутись суд, щодо вчинення Петром Порошенком державної зради.

Image

IViche Blitz

5 коментарів


poll3x
8

голосів

Бліц

Голосування

Залишився 2 дні 23 години

Чи вважаєте ви недотриманням своїх обіцянок президентом Зеленським те, що суд відпустив Петра Порошенка?

Сьогодні Печерський районний суд Києва відпустив народного депутата Петра Порошенка під особисте зобов'язання.

Image

IViche Blitz

0 коментарів


Голосування

Залишилось 5 днів 23 години

Чи надійно захищені ваші персональні дані?

У соцмережах з'явилась інформація про те, що невідомі зламали та виставили на продаж персональні дані 13,5 мільйонів українців із додатку “Дія”. У свою чергу Міністерство цифрової трансформації спростувало ці чутки. Чи надійно, на Вашу думку, захищені ваші персональні дані, які Ви довірили на зберігання державним органам?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись