headerImage
Політична мапа

У США відкрили 25 кримінальних справ за штурм Капітолія

Наталія Бойко

Влада звинувачує «борців із сатаністами та педофілами» у внутрішньому тероризмі

ФОТО: BBC

У Сполучених Штатах порушено щонайменше 25 справ через штурм будівлі Конгресу прихильниками Трампа, який відбувся 6 січня. Як повідомляє «Європейська правда», про порушення справ заявив конгресмен-демократ Джейсон Кроу.

Офіс Кроу опублікував цю заяву у Twitter після розмови конгресмена з міністром армії Райаном МакКарті. У заяві, зокрема, вказується, що під час заворушень виявлено вогнепальну зброю, вибухові пристрої, коктейлі Молотова і пластикові наручники.

Крім того, Кроу також висловлює стурбованість тим, що в заворушеннях нібито брали участь чинні військовослужбовці та резервісти. За його словами, «міністерство оборони знає про подальші можливі загрози, які становлять потенційні терористи в наступні дні, включаючи День інавгурації, і працює з місцевими та федеральними правоохоронними органами для координації заходів безпеки».

У зв’язку з цим конгресмен вимагає «переглянути список військових, які будуть розміщені на інавгурації, щоб переконатись, що серед них немає тих, хто співчуває внутрішнім терористам».