headerImage
Суспільний інтерес

У травні українці будуть відпочивати 13 днів

Анна Головаш

Останній місяць весни розпочнеться тривалими вихідними – з 1 по 4 травня

Українці у травні отримають аж 13 вихідних. Коли саме буде відпочивати країна в останній місяць весни повідомляє сайт «Всвіті» з посиланням на рішення уряду.

Додаткові вихідні у травня з’явилися завдяки святам, які випали на суботу та неділю. Так, Україна святкуватиме День міжнародної солідарності трудящих 1-го травня, що припадає на суботу. Наступного дня, у неділю 2-го травня православне свято Великдень. Тому уряд вирішив наступні два робочих дні зробити також офіційно вихідними. Тобто країна буде святкувати з 1-го по 4-е травня включно.

Після весняних мініканікул робочими будуть лише три дні – 5-е, 6-е та 7-е травня, а далі знову тривалі вихідні. Адже День перемоги 9 травня знову випадає на неділю. А це значить, що понеділок 10-го травня буде неробочим днем і українці отримують додатковий день для того, щоб провести його із родиною чи поїхати за місто.

Загалом же неробочими будуть 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 15, 16, 22, 23, 29 та 30 травня.

У червні обіцяють також тривалі вихідні – двічі по три неробочі дні  поспіль. Так, завдяки тому, що свято Трійці випадає на неділю 20 червня, то наступний понеділок буде вихідним. А через тиждень, 28 червня у понеділок країна буде святкувати День Конституції. Якщо підрахувати, то перший місяці літа подарує 10 вихідних. Тобто неробочими будуть 5, 6, 12, 13, 19, 20, 21, 26, 27 та 28 червня.

Нагадаємо, щоб не порушити чинне законодавство, при п’ятиденці школи мусять продовжити другий семестр до 7 червня 2021 року.

Теги розділу

вихідні
травень
Останні новини
Опитування
poll2x
53

голоси

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 18 годин

Чи вірите ви у обіцянки влади подолати пандемію в Україні до кінця 2021 року?

Очільник Міністерства охорони здоров'я України сподівається, що країні вдасться подолати коронавірусне захворювання до кінця 2021 року. Про це чиновник заявив на урядовому засіданні 7 квітня. "Нам потрібно переконати 70% дорослого населення України прийти до пунктів щеплення і зробити його ... Я впевнений, що нам вдасться це зробити, вдасться переконати, і вдасться повністю подолати коронавірусну хворобу в нашій країні до кінця 2021 року", — сказав Максим Степанов. При цьому станом на 7.04.2021 року перше щеплення в Країні отримали усього 320 тисяч осіб, друге щеплення – 2 особи. Наразі точних відомостей про те, коли, в якому обсязі і якими саме вакцинами буде забезпечене населення, немає. Хоча прем’єр-міністр Шмигаль заявляє про наявність контрактів, що можуть забезпечити щепленнями 50 відсотків населення. Профільний міністр малює райдужні перспективи: «Це майже 6 млн щеплень на місяць або 270 тисяч щеплень на добу без вихідних. Чи можемо ми це зробити? Так». Ви вірите у спроможність чинної влади ефективно провести кампанію з вакцинації населення?

Image

IViche Blitz

4 коментарі


poll5x
9

голосів

Голосування

Залишилось 18 годин

Чи дотримуєтеся Ви правил Великого посту?

Великий піст - найголовніший і найсуворіший пост для християн. Його дата кожного року змінюється, але триває він все одно - 40 днів. Відразу після закінчення посту християни відзначають велике свято - Великдень. Цього року Великий піст розпочався 15 березня і триватиме до 1 травня включно. Чи дотримуєтеся Ви канонів та звичаїв Великого посту?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


poll3x
7

голосів

Раунд 1/2

Залишилось 3 дні 18 годин

Чи підтримуєте ви рішення Мін'юсту автоматичного арешту рахунків будь-яких боржників, зокрема, за комунальні послуги?

23 березня Мін'юст видав наказ, згідно якого арештувати рахунки громадян зможуть через борги зі сплати «комуналки», тіла кредиту або відсотків, аліментів або несплати штрафів за порушення правил дорожнього руху.Банки за поданням державного чи приватного виконавця арештовуватимуть рахунки боржника. Гроші спишуть та перерахують на рахунки органу державної виконавчої служби або приватного виконавця. Далі гроші потраплять до стягувачів.

Image

Володимир Сонюк

1 коментар


banner

Поширити:

Вам може сподобатись