headerImage
Суспільний інтерес

Україна дала обіцянку МВФ щодо вакцинації від COVID-19: до кінця року мають щепити 17 мільйонів українців

Анна Головаш

Виконання положень Меморандуму надасть змогу отримати решту коштів від МВФ – 2,2 мільярда доларів

Україна пообіцяла Міжнародному валютному фонду до кінця поточного року вакцинувати від коронавірусу 17 мільйонів осіб. Окрім того, держава має завершити аудит щодо виділення з ковідного фонду коштів на ремонт та будівництво доріг.

Про це повідомляє Міністерство фінансів України, інформує 24 канал.

Мінфін заявив, що Меморандум про економічну та фінансову політику містить плани щодо подальших заходів для впровадження реформ у 2022 році.  Мова йде про реформи у грошово-кредитному, податково-бюджетному, а також фінансовому секторах.

Усі ці дії мають бути спрямовані на поліпшення бізнес-клімату, посилення верховенства права, а також боротьбу із корупцією. Саме виконання положень Меморандуму надасть змогу до кінця дії Програми отримати решту коштів від МВФ – 2,2 мільярда доларів.

«Визнаючи, що зусилля з вакцинації є ключовими для підтримки економічного відновлення, ми забезпечили достатній запас вакцин і прагнемо вакцинувати як мінімум 17 мільйонів осіб до кінця 2021 року», – сказано в документі. До речі, нині тільки 13 мільйонів українців вакциновані бодай однією дозою вакцини від коронавірусу. А повний курс щеплень отримали усього 10 мільйонів чоловік.

Також наша держава пообіцяла МВФ завершити аудит коштів, які були витрачені державним дорожнім фондом до кінця грудня 2021 року. Мова йде про 13,3 мільярда гривень.

«Ми передали 212 справ правоохоронним органам і зобов’язуємось повністю співпрацювати з будь-якими потенційними кримінальними розслідуваннями щодо витрат, пов’язаних із COVID-19, у тому числі шляхом надання доступу до доказів, зібраних у рамках процесу аудиту», – зазначено в Меморандумі.

Нагадаємо, 24 листопада Україна отримала ще один транш від МВФ – 699 мільйонів доларів надійдуть у рамках програми stand-by.

вакцинаУкраїнащеплення
Останні новини
Опитування
poll3x
34

голоси

Бліц

Голосування

Залишилось 23 години

На вашу думку чи повинен суд заарештувати Петра Порошенка за вчинення державної зради?

Петро Порошенко повернувся до України. Сьогодні о 11 годині дня повинен відбутись суд, щодо вчинення Петром Порошенком державної зради.

Image

IViche Blitz

5 коментарів


poll3x
8

голосів

Бліц

Голосування

Залишився 2 дні 23 години

Чи вважаєте ви недотриманням своїх обіцянок президентом Зеленським те, що суд відпустив Петра Порошенка?

Сьогодні Печерський районний суд Києва відпустив народного депутата Петра Порошенка під особисте зобов'язання.

Image

IViche Blitz

0 коментарів


Голосування

Залишилось 5 днів 23 години

Чи надійно захищені ваші персональні дані?

У соцмережах з'явилась інформація про те, що невідомі зламали та виставили на продаж персональні дані 13,5 мільйонів українців із додатку “Дія”. У свою чергу Міністерство цифрової трансформації спростувало ці чутки. Чи надійно, на Вашу думку, захищені ваші персональні дані, які Ви довірили на зберігання державним органам?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись