headerImage
Політична мапа

Україна отримає від МВФ майже 3 мільярди доларів

Анна Головаш

Розподіл грошей  відбудеться 23 серпня

Фото: biznesua.com.ua

Міжнародний валютний фонд виділить із резервних активів 650 мільярдів доларів на підтримку світової економіки. Україна має отримати 2,7 мільярда з цих коштів.

Про це повідомляє заступник виконавчого директора від України в МВФ Владислав Рашкован у Facebook з посиланням на заяву директорки-розпорядниці МВФ Крісталіни Георгієвої.

«Ввечері 2 серпня керівники МВФ більшістю голосів фінально затвердили алокацію СПЗ (Спеціальні права запозичення, – ред.) на 650 млрд доларів, з яких Україна безоплатно та безумовно отримає понад 2,7 млрд доларів», – написав Владислав Рашкован.

У заяві Крісталіни Георгієвої зауважується, що це найбільший розподіл спеціальних прав запозичення за весь час існування МВФ.

«Виділення СПЗ принесе користь усім членам, вирішить довгострокову глобальну потребу в резервах, зміцнить довіру і сприятиме стійкості та стабільності світової економіки. Це особливо допоможе найбільш вразливим країнам, які борються з кризою коронавірусу», – зазначила Георгієва.

Розподіл коштів відбудеться 23 серпня 2021 року. Країни-члени МВФ отримають СПЗ пропорційно їхнім квотам у фонді.

Нагадаємо, за  повідомленням НБУ,  протягом наступних дванадцяти місяців лише валютні виплати уряду та НБУ за державним і гарантованим державою боргом перевищать 10 млрд доларів.

 

Теги розділу

гроші
МВФ
підтримка
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишився 6 днів 17 годин

Чи введуть в Україні третій локдаун?

З початком осені крива захворюваності на COVID-19 в Україні невпинно повзе до гори – за останні дні лікарі щодня фіксують тисячі осіб, які захворіли на небезпечну недугу. Тобто добовий показник захворюваності тепер став одним з найбільших з середини травня, а чотири регіони мають шанси відразу перескочити з «зеленої» до «червоної» зони карантину. Як, на Вашу думку, чи оголосять невдовзі за таких обставин в Україні третій локдаун?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись