headerImage
Суспільний інтерес

Україна уклала договір про взаємне визнання свідоцтв про вакцинацію з двома країнами

Наталія Бойко

Відсьогодні українці, які отримали обидві дози вакцини, зможуть вільно подорожувати до Угорщини

10 червня Україна та Угорщина взаємно визнали свідоцтва про вакцинації від COVID-19, повідомляє «Ліга.Новости».

«З 11 червня можна подорожувати з вітчизняними свідоцтвами про повну вакцинацію. Вітаю колегу і друга Петера Сійярто (міністра закордонних справ Угорщини, – ред.) з успішним втіленням нашої домовленості. Це перша країна ЄС, з якою є таке рішення», – написав вчора у Twitter очільник МЗС України Дмитро Кулеба.

Читати також: Президент Туреччини отримав три щеплення від COVID-19

Як повідомили того ж дня у МЗС, Україна також домовилася про взаємне визнання свідоцтв про ковід-вакцинацію з Республікою Молдова.

Теги розділу

вакцина
Венгрия
коронавирус
коронавірус
МЗС
МИД
Молдова
Угорщина
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 2 дні 19 годин

Чи захистить вступ до НАТО Україну від Росії?

Саміт НАТО схвалили комюніке, яким Україні дали зрозуміти, як і у 2008 році, що вона стане членом Альянсу, а План дій щодо членства буде невід’ємною частиною цього процесу. «Якщо врахувати контекст, це дуже добра для нас декларація. Але я завжди чесно говорю партнерам, що за добрими деклараціями мають йти добрі дії. І найкраща така дія - надання Україні ПДЧ у 2022 році», - висловився про рішення лідерів країн-членів НАТО міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. На Ваш погляд, якщо Україна колись, нарешті, стане повноправним членом Північноатлантичного альянсу, чи захистить це її від дій Росії?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 19 годин

Почему мы проигрываем в футбол?

Украинские болельщики в печали-национальная команда в отборочном туре "Евро-2020" сдала игру австрийцам и, похоже, теперь имеет все шансы с треском вылететь из престижного турнира. На Ваш взгляд, почему украинские спортсмены в последние годы не в состоянии покорить футбольный Олимп, а топчатся у его подножия?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись