headerImage
Суспільний інтерес

Український супутник запустять у космос через п’ять місяців, – Державне космічне агентство

Наталія Бойко

На орбіту супутник доправить ракета SpaceX

ФОТО: kisilevskiy.dp.ua

Український супутник «Січ 2-1» мають запустити у космос у грудні цього року. Про це повідомив у ефірі «Громадського радіо» начальник відділу наукових досліджень та інновацій Державного космічного агентства Андрій Колесник.

«Всі роботи щодо запуску українського супутника зараз у графіку, а щодо самого космічного апарату і наземного сегменту по його управлінню, то графіки були складені декілька місяців тому», – розповів він.

За словами Колесника, всі контракти наразі вже заключені, і українська сторона сподівається, що затримок у пуску ракети компанії SpaceX, яка має доправити український супутник на орбіту, не буде.

«За графіком – це грудень цього року. Ми сподіваємося, що графік від SpaceX буде такий, який був запланований», – заявив він.

Нагадаємо, до 2026 року Україна планує вивести на орбіту сім супутників.

Теги розділу

космос
Останні новини
Опитування
poll7x
4 065

голосів

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 3 години

Кому з українських політологів ви довіряєте найбільше?

В гіперполітизованому українському суспільстві великий вплив на формування громадської думки грають численні політичні експерти. Саме на політологів ключові політики часто-густо покладають відповідальну функцію донесення до народних мас своїх ідей відносно шляхів побудови «світлого майбутнього», а також – критики заклятих опонентів. Втім, є серед політичних експертів й такі, хто не служить багатому «сеньйору», а висловлює свої справжні погляди - принаймні, нам дуже хочеться в це вірити. Кому ж з тих політекспертів, чиї прізвища звучать в нашому медіапросторі найчастіше, українські громадяни найбільше довіряють? Вважаємо цю тему важливою у передчас нового очікувано гострого політичного сезону. Про це – наше поточне опитування: хто з політологів «профукав» довіру, а до кого аудиторія схильна дослухатись? Вибір сотні найпопулярніших - суб’єктивна оцінка редакції на основі контент-аналізу телеефірів, публікацій в друкованих ЗМІ та соцмережах. При цьому ми старалися не включати до рейтингу тих коментаторів політики, хто з одного боку, чітко позиціонує себе як журналіст, а з іншого - хто став "повноцінним" політиком або чиновником, зайнявши офіційні посади в держапараті, в парламенті, або в партійній ієрархії.

Image

IViche Blitz

128 коментарів


poll7x
7

голосів

Голосування

Залишилось 9 днів 3 години

Чи треба брати гроші за "дворові парковки"?

Столична влада замислилася над введенням оплати за паркування біля житлових будинків. Якщо така ініціатива набуде нормативних рис, то автопарковка біля свого будинку буде обходитися киянам у 25-35 гривень за годину. У мерії пояснюють нововведення тим, що земля біля більшості будинків належить місту, а кожен її квадратний метр коштує шалених грошей. І хоча люди й платять за обслуговування прибудинкової території, це не дає їм права на безкоштовне паркування своїх залізних коней. Як, на Вашу думку, чи треба брати гроші за паркування автівок у дворах будинків?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись