headerImage
Суспільний інтерес

Український супутник запустять у космос через п’ять місяців, – Державне космічне агентство

Наталія Бойко

На орбіту супутник доправить ракета SpaceX

ФОТО: kisilevskiy.dp.ua

Український супутник «Січ 2-1» мають запустити у космос у грудні цього року. Про це повідомив у ефірі «Громадського радіо» начальник відділу наукових досліджень та інновацій Державного космічного агентства Андрій Колесник.

«Всі роботи щодо запуску українського супутника зараз у графіку, а щодо самого космічного апарату і наземного сегменту по його управлінню, то графіки були складені декілька місяців тому», – розповів він.

За словами Колесника, всі контракти наразі вже заключені, і українська сторона сподівається, що затримок у пуску ракети компанії SpaceX, яка має доправити український супутник на орбіту, не буде.

«За графіком – це грудень цього року. Ми сподіваємося, що графік від SpaceX буде такий, який був запланований», – заявив він.

Нагадаємо, до 2026 року Україна планує вивести на орбіту сім супутників.

Теги розділу

космос
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишився 6 днів 17 годин

Чи введуть в Україні третій локдаун?

З початком осені крива захворюваності на COVID-19 в Україні невпинно повзе до гори – за останні дні лікарі щодня фіксують тисячі осіб, які захворіли на небезпечну недугу. Тобто добовий показник захворюваності тепер став одним з найбільших з середини травня, а чотири регіони мають шанси відразу перескочити з «зеленої» до «червоної» зони карантину. Як, на Вашу думку, чи оголосять невдовзі за таких обставин в Україні третій локдаун?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись