headerImage
Суспільний інтерес

Унаслідок злив в Україні у ніч на 22 липня загинули 2 людей, 7 травмованих госпіталізовані

Олег Приходько

Майже 100 сіл залишилися без електрики

Ілюстративне фото

Унаслідок падіння дерев під час інтенсивного дощу й шквального вітру в Україні в ніч з 21 на 22 липня в агломерації Дружківка–Костянтинівка Донецької області загинула одна особа та 7 осіб ушпиталено.

Ще одна особа загинула у селі Мусіївка Міловського району Луганської області внаслідок падіння знесених вітром конструкцій даху.

У ніч на 22 липня внаслідок інтенсивних опадів (31 мм, що становить 80% від місячної норми) підтоплення зазнали Суворівський, Малиновський та Київський райони Одеси. Підрозділами ДСНС в Одесі евакуйовано 18 осіб із повністю затоплених будинків.

22 липня знеструмленими через негоду залишилися 99 населених пунктів у восьми областях (Донецька – 29, Одеська – 23, Кіровоградська – 16, Черкаська – 14, Київська – 5, Миколаївська – 5, Дніпропетровська – 4 та Луганська – 3 населених пункти).

Нагадаємо, під час повені 14–15 липня загинуло понад 100 осіб у Німеччині й Бельгії.

Теги розділу

наслідки
негода
Останні новини
Опитування
poll7x
4 074

голоси

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 2 години

Кому з українських політологів ви довіряєте найбільше?

В гіперполітизованому українському суспільстві великий вплив на формування громадської думки грають численні політичні експерти. Саме на політологів ключові політики часто-густо покладають відповідальну функцію донесення до народних мас своїх ідей відносно шляхів побудови «світлого майбутнього», а також – критики заклятих опонентів. Втім, є серед політичних експертів й такі, хто не служить багатому «сеньйору», а висловлює свої справжні погляди - принаймні, нам дуже хочеться в це вірити. Кому ж з тих політекспертів, чиї прізвища звучать в нашому медіапросторі найчастіше, українські громадяни найбільше довіряють? Вважаємо цю тему важливою у передчас нового очікувано гострого політичного сезону. Про це – наше поточне опитування: хто з політологів «профукав» довіру, а до кого аудиторія схильна дослухатись? Вибір сотні найпопулярніших - суб’єктивна оцінка редакції на основі контент-аналізу телеефірів, публікацій в друкованих ЗМІ та соцмережах. При цьому ми старалися не включати до рейтингу тих коментаторів політики, хто з одного боку, чітко позиціонує себе як журналіст, а з іншого - хто став "повноцінним" політиком або чиновником, зайнявши офіційні посади в держапараті, в парламенті, або в партійній ієрархії.

Image

IViche Blitz

129 коментарів


poll7x
7

голосів

Голосування

Залишилось 9 днів 2 години

Чи треба брати гроші за "дворові парковки"?

Столична влада замислилася над введенням оплати за паркування біля житлових будинків. Якщо така ініціатива набуде нормативних рис, то автопарковка біля свого будинку буде обходитися киянам у 25-35 гривень за годину. У мерії пояснюють нововведення тим, що земля біля більшості будинків належить місту, а кожен її квадратний метр коштує шалених грошей. І хоча люди й платять за обслуговування прибудинкової території, це не дає їм права на безкоштовне паркування своїх залізних коней. Як, на Вашу думку, чи треба брати гроші за паркування автівок у дворах будинків?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись