headerImage
Суспільний інтерес

В Іспанії затримали хулігана за те, що він понад 8 700 разів зателефонував до екстрених служб

Анна Головаш

Телефонний хуліган жодного разу не попросив про допомогу, він телефонував тільки для того, щоб посваритися

В Іспанії заарештували телефонного терориста, який 8 744 рази телефонував до екстрених служб, повідомляє видання El Comercio.

Як повідомляє іспанська Національна поліція, 49-річний житель міста Ов’єдо майже 9 тисяч разів набирав номери екстрених служб, щоб дорікнути та образити операторів. При цьому чоловік жодного разу не попросив про допомогу.

Правоохоронці почали шукати телефонного терориста після того, як центральний офіс Національної поліції повідомив про величезний обсяг телефонних дзвінків, що надходили з одного і того ж номера. Виявилося, що один з жителів Ов’єдо почав телефонувати за «гарячими» номерами ще з 2019 року. Зокрема, з того часу він зробив 3 787 телефонних дзвінків на номер поліції 091 і ще 4 957 – на номер служби порятунку 112.

Ще деякий час необхідно було поліцейським, щоб встановити, що чоловік жодного разу не попросив про допомогу. Він набирав номери екстрених служб тільки для того, щоб образити операторів і перешкодити роботі служб.

7 травня хулігана затримали за серйозну непокору (ст. 556.1 іспанського Кримінального кодексу), адже чоловік два роки ігнорував прохання операторів не займати лінії.

Поки правоохоронцям не вдалося дізнатися, чому чоловік вирішив проводити свій час, телефонуючи до екстрених служб.

Справу затриманого вже передали до суду. За вид злочину, який інкримінують іспанцеві, за місцевими законами карають позбавленням волі від трьох місяців до одного року.

Нагадаємо, італієць не з’являвся на роботі 15 років, але отримав зарплату 500 тисяч євро.

Теги розділу

служба
хуліган
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 2 дні 17 годин

Чи захистить вступ до НАТО Україну від Росії?

Саміт НАТО схвалили комюніке, яким Україні дали зрозуміти, як і у 2008 році, що вона стане членом Альянсу, а План дій щодо членства буде невід’ємною частиною цього процесу. «Якщо врахувати контекст, це дуже добра для нас декларація. Але я завжди чесно говорю партнерам, що за добрими деклараціями мають йти добрі дії. І найкраща така дія - надання Україні ПДЧ у 2022 році», - висловився про рішення лідерів країн-членів НАТО міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. На Ваш погляд, якщо Україна колись, нарешті, стане повноправним членом Північноатлантичного альянсу, чи захистить це її від дій Росії?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 17 годин

Почему мы проигрываем в футбол?

Украинские болельщики в печали-национальная команда в отборочном туре "Евро-2020" сдала игру австрийцам и, похоже, теперь имеет все шансы с треском вылететь из престижного турнира. На Ваш взгляд, почему украинские спортсмены в последние годы не в состоянии покорить футбольный Олимп, а топчатся у его подножия?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись