headerImage
Суспільний інтерес

В окупованому Сімферополі воду подаватимуть лише 4 години на добу

Наталія Бойко

Як повідомляють місцеві комунальники, обмеження пов’язані з критичним виснаженням свердловин

Комунальне підприємство «Вода Криму» ввело в окупованому Сімферополі обмеженний графік подачі води: відсьогодні вода подаватиметься до житлових будинків лише чотири години на добу.

Як пояснило КП на своїй сторінці в «Фейсбуці», чотиригодинний графік вводиться «у зв’язку з критичними рівнями водосховищ», а також з метою «недопущення мертвих обсягів». Обмеження триватимуть «до реалізацій заходів щодо стабілізації водопостачання».

Нагадаємо, наприкінці вересня окупаційна влада Криму перевела на режимне водопостачання 29 населених пунктів.

Крым
Опитування
poll5x
80

голосів

Голосування

Залишилось 19 днів 12 годин

Якою ви бачите реформу ЗСУ після перемоги?

Збройні Сили України стали символом стійкості, але потребують структурних змін після перемоги. Якою має бути армія в мирний час?

Image

IViche Blitz

0 коментарів


Голосування

Залишилось 19 днів 12 годин

Наскільки якісною та доступною є медицина у вашому населеному пункті?

Під час війни багато закладів охорони здоров’я зазнали руйнувань. Як ви оцінюєте доступність та якість медичних послуг там, де ви живете?

Image

IViche Blitz

0 коментарів


Поширити:

Вам може сподобатись