headerImage
Суспільний інтерес

В Україні подешевшали три види продуктів

Антон Годенко

Картопля на чверть впала у ціні

В Україні відпускні ціни виробників на продукти харчування за останній місяць залишаються стабільними. Про це повідомляє пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

За оперативними даними облдержадміністрацій, останнім часом відбулось зниження середніх цін виробників на овочі. Так, за минулий місяць втратили в ціні морква, 25% – картопля, 24% – буряк. Капуста та цибуля здешевіли на 12% та 16%.

Водночас спостерігається помітне незначне зниження цін на крупи. Порівняно з попереднім місяцем подешевшали ячмінна (-1%), горохова крупа (- 3%), кукурудзяна (-1%). Цукор подешевшав на 3%.

Молоко вищого ґатунку та м’ясо курей впало в ціні на 3%, м’ясо великої рогатої худоби подешевшало на 6% та свинини на 7%.

Водночас ціни на олію залишилися стабільними.

Як зазначили у міністерстві, ціни на більшість критичних для населення продуктів харчування зросли в річному вимірі в межах інфляції або з невеликим відхиленням.

Нагадаємо, за інформацією Державної служби статистики, найбільше на продукти харчування в Україні витрачають жителі Закарпатської, Івано-Франківської та Волинської областей.

питаниепродуктихарчуванняценаціна
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишився 1 день 5 годин

Що стоїть за "Вовиною тисячею"?

Президент України Володимир Зеленський 14 листопада зробив чергову "доленосну" заяву: мовляв, кожен українець, який пройшов повний курс вакцинації від COVID-19, отримає від держави по 1 тисячі гривень "на концерти, фітнес, перельоти". Ця "прогресивна" акція має стартувати з 19 грудня. Часу залишилося обмаль. Отже у КМУ зараз новий головний біль-розробити механізм, щоб задовільнити кожного "сумлінного" президентською "милістю". Що, на Ваш погляд, стоїть за такою щедрою акцією?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


Голосування

Залишилось 5 днів 5 годин

Чи можливий в Україні держпереворот?

Президент України Володимир Зеленський на пресконференції 26 листопада заявив, що, за наявною у нього інформацією, група осіб готує державний переворот у країні на початку грудня. Чи вірите Ви, що в Україні можуть відбутися такі події?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись