headerImage
Суспільний інтерес

В Україні збільшилося виробництво озброєння

Антон Годенко

Підприємства авіабудування та авіаремонту стали лідерами з нарощування обсягів виконаних робіт

У першому кварталі поточного року загальний обсяг виробництва підприємств Державного концерну «Укроборонпром» наблизився до 7 млрд грн у грошовому еквіваленті, що на 5,1% перевищує показник аналогічного періоду 2020 року. Про це повідомляє пресслужба Концерну.

Як зазначили в «Укропборонпромі», найбільший внесок у досягнення загального результату – понад 3,2 млрд грн, зроблено в галузі авіабудування та авіаремонту.

Водночас обсяг виробництва високоточної зброї та боєприпасів перевищив 1,4 млрд грн, а підприємства, які входять до управління бронетанкової техніки, виготовили продукції, виконали робіт і надали послуг більш ніж на 1,3 млрд гривень.

Крім того, частка напряму радіолокації, радіозв’язку та спеціальних приладів становить понад 0,6 млрд грн, а суднобудування, судноремонту та морської техніки – понад 0,3 млрд гривень.

У той же час найбільшого зростання проти першого кварталу минулого року вітчизняні оборонні підприємства досягли в сфері авіабудування та авіаремонту (+28%), радіолокації (+28%) і виготовлення високоточної зброї та боєприпасів (+25%).

Разом з тим у першому кварталі 2021 року підприємства-спецекспортери збільшили обсяги експортно-імпортних операцій (відвантаження продукції/надходження коштів) на 55% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Нагадаємо, завдяки переходу підприємств Державного концерну «Укроборонпром» на закупівлі через систему Prozorro з 1-го січня 2020 року економія бюджетних коштів за рік склала понад 900 мільйонів гривень.

Теги розділу

оборонпром
озброєння
Останні новини

За час карантину «УЗ» сплатила пасажирам чверть мільярда за повернуті квитки

13 травня 2021 20:40


Переважна більшість українців виступає за референдум по продажу землі

13 травня 2021 20:27


Робота мрії: у Великій Британії шукають людину, яка спатиме у 800-літньому замку (ВІДЕО)

13 травня 2021 19:20


Опитування «Левада-центру»: 62% росіян не хочуть робити щеплення вакциною Sputnik V

13 травня 2021 18:28

Опитування

Голосування

Залишилось 5 днів 2 години

Чому дорожчають продукти харчування?

Упродовж останніх декількох місяців ціни на продовольство в Україні зростають. За прогнозами експертів, українцям і надалі треба чекати нових цінових стрибків, пов'язаних зі збільшенням вартості окремих категорії продовольчих товарів. На Ваш погляд, чому відбуваються цінові коливання на такі життєво необхідні товари?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


banner

Поширити:

Вам може сподобатись