headerImage
Суспільний інтерес

В Україну прибула перша партія вакцини Pfizer

Наталія Бойко

Після розмитнення препарат розвезуть по регіонах країни

ФОТО: facebook.com/UNICEFUkraine

Сьогодні, 26 травня, в Україну прибула перша партія антикоронавірусної вакцини Pfizer, повідомляє «РБК-Україна».

Це перша поставка препарату від Pfizer/BioNTech, придбаного за рахунок державного бюджету.

Літак з вакциною прибув до міжнародного аеропорту «Київ» сьогодні вранці. Після розмитнення препарат буде відправлений на склад, а потім звідти його будуть розвозити по регіонах України.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що 473 тисячі доз вакцини Pfizer, які Україна отримає до кінця травня по лінії COVAX, будуть призначені для працівників сфери освіти.

вакцинакоронавирускоронавірус
Опитування
poll5x
90

голосів

Голосування

Залишився 18 днів 9 годин

Якою ви бачите реформу ЗСУ після перемоги?

Збройні Сили України стали символом стійкості, але потребують структурних змін після перемоги. Якою має бути армія в мирний час?

Image

IViche Blitz

0 коментарів


poll5x
80

голосів

Голосування

Залишився 18 днів 9 годин

Наскільки якісною та доступною є медицина у вашому населеному пункті?

Під час війни багато закладів охорони здоров’я зазнали руйнувань. Як ви оцінюєте доступність та якість медичних послуг там, де ви живете?

Image

IViche Blitz

0 коментарів


Поширити:

Вам може сподобатись