headerImage
Суспільний інтерес

Від 3 до 5 мільйонів українців емігрували в інші країни

Анна Головаш

Українці емігрують не тільки заради вищих зарплат

За кордоном проживають від трьох до п’яти мільйонів українських мігрантів. Головною причиною еміграції українців є нерівність між країнами, і люди переїжджають туди, де умови для життя є кращими.

Про це заявила директор Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України Елла Лібанова на форумі «Україна 30. Трудові ресурси», інформує 24 канал.

За її словами, люди ухвалюють рішення їхати туди, де їм буде краще. І байдуже, про що мовиться: переїзд з села до Києва чи з села до Німеччини. Водночас вирішальним фактором є не рівень зарплат.

На думку фахівця, якби все вирішували гроші, проблему міграції можна було б врегулювати. Однак досі жодній країні не вдалося врегулювати питання ані щодо еміграції, ані щодо імміграції.

«Люди їдуть тому, що вони не бачать не просто своєї долі в цій країні, вони не бачать майбутнього України, вони не бачать того, що Україна буде такою країною, як, скажімо, Польща чи Чехія», – переконана Елла  Лібанова.

Нагадаємо, згідно з дослідженням, проведеним польським агентством з працевлаштування EWL Group та Центром Східноєвропейських студій Варшавського університету, українці найбільше хочуть працювати в Німеччині та Польщі. При цьому майже 80% трудових мігрантів порадили б працювати в Польщі.

Теги розділу

емігранти
міграція
Останні новини
Опитування
poll7x
4 102

голоси

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 2 години

Кому з українських політологів ви довіряєте найбільше?

В гіперполітизованому українському суспільстві великий вплив на формування громадської думки грають численні політичні експерти. Саме на політологів ключові політики часто-густо покладають відповідальну функцію донесення до народних мас своїх ідей відносно шляхів побудови «світлого майбутнього», а також – критики заклятих опонентів. Втім, є серед політичних експертів й такі, хто не служить багатому «сеньйору», а висловлює свої справжні погляди - принаймні, нам дуже хочеться в це вірити. Кому ж з тих політекспертів, чиї прізвища звучать в нашому медіапросторі найчастіше, українські громадяни найбільше довіряють? Вважаємо цю тему важливою у передчас нового очікувано гострого політичного сезону. Про це – наше поточне опитування: хто з політологів «профукав» довіру, а до кого аудиторія схильна дослухатись? Вибір сотні найпопулярніших - суб’єктивна оцінка редакції на основі контент-аналізу телеефірів, публікацій в друкованих ЗМІ та соцмережах. При цьому ми старалися не включати до рейтингу тих коментаторів політики, хто з одного боку, чітко позиціонує себе як журналіст, а з іншого - хто став "повноцінним" політиком або чиновником, зайнявши офіційні посади в держапараті, в парламенті, або в партійній ієрархії.

Image

IViche Blitz

129 коментарів


poll7x
7

голосів

Голосування

Залишилось 9 днів 2 години

Чи треба брати гроші за "дворові парковки"?

Столична влада замислилася над введенням оплати за паркування біля житлових будинків. Якщо така ініціатива набуде нормативних рис, то автопарковка біля свого будинку буде обходитися киянам у 25-35 гривень за годину. У мерії пояснюють нововведення тим, що земля біля більшості будинків належить місту, а кожен її квадратний метр коштує шалених грошей. І хоча люди й платять за обслуговування прибудинкової території, це не дає їм права на безкоштовне паркування своїх залізних коней. Як, на Вашу думку, чи треба брати гроші за паркування автівок у дворах будинків?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись