headerImage
Суспільний інтерес

Відсвяткували: стала відома кількість алкоголю, вжитого киянами за два тижні

Антон Годенко

У столиці встановлено близько чотирьох тисяч контейнерів для роздільного збору побутових відходів

Мешканці столиці у святкові дні з 31 грудня до 12 січня зібрали у спеціальні контейнери, а комунальні служби вивезли на переробку на 32% більше склопосуди та скла від неї, ніж за аналогічний період минулого року. Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації з посиланням на слова заступника голови КМДА Петра Пантелеєва.

«За останні 12 днів зібрали та вивезли на переробку майже 250 кубометрів склобою, це приблизно як 12 сміттєвозів. Динаміка порівняно з минулим роком дуже непогана, на 32% більше», – сказав Пантелеєв.

За його словами, під час новорічних свят кількість відходів зростає, і міські перевізники коригують свої маршрути з урахуванням більших обсягів.

Як зазначили у мерії, у столиці встановлено майже 4 тисячі різного типу контейнерів для роздільного збору відходів – для сухої фракції, окремо для скла, паперу, пластику, для небезпечних і медичних відходів тощо. А за останні 2,5 роки в усіх районах Києва комунальники розмістили майже тисячу контейнерів‑дзвіночків: зеленого кольору – для скла, жовтого – для пластику і синього – для паперу.

Нагадаємо, за інформацією КМДА, упродовж 31 грудня 2021 – 2 січня 2022 року з вулиць Києва вивезли на 15% більше сміття, ніж зазвичай.

алкогольКГГАКМДАмусорсміття
Останні новини
Опитування
poll3x
34

голоси

Бліц

Голосування

Залишилось 23 години

На вашу думку чи повинен суд заарештувати Петра Порошенка за вчинення державної зради?

Петро Порошенко повернувся до України. Сьогодні о 11 годині дня повинен відбутись суд, щодо вчинення Петром Порошенком державної зради.

Image

IViche Blitz

5 коментарів


poll3x
8

голосів

Бліц

Голосування

Залишився 2 дні 23 години

Чи вважаєте ви недотриманням своїх обіцянок президентом Зеленським те, що суд відпустив Петра Порошенка?

Сьогодні Печерський районний суд Києва відпустив народного депутата Петра Порошенка під особисте зобов'язання.

Image

IViche Blitz

0 коментарів


Голосування

Залишилось 5 днів 23 години

Чи надійно захищені ваші персональні дані?

У соцмережах з'явилась інформація про те, що невідомі зламали та виставили на продаж персональні дані 13,5 мільйонів українців із додатку “Дія”. У свою чергу Міністерство цифрової трансформації спростувало ці чутки. Чи надійно, на Вашу думку, захищені ваші персональні дані, які Ви довірили на зберігання державним органам?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись