headerImage
Суспільний інтерес

Віктор Ляшко: школам рекомендують почати осінні канікули з 18 жовтня. Скільки вони триватимуть – невідомо

Анна Головаш

Рішення про те, коли діти повернуться за парти, буде прийматися в залежності від епідеміологічної ситуації

Ілюстративне фото

Національна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій пропонує Міністерству освіти розіслати рекомендовані листи про перенесення початку шкільних канікул, тобто відпустити школярів на канікули на тиждень раніше: не з 25-го, а з 18-го жовтня.

Про це в інтерв’ю Радіо Свобода заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, передає РБК-Україна.

«Це дозволить нам стримати в певних відсотках активний епідпроцес, який сьогодні зафіксований на території нашої держави», – сказав Ляшко.

При цьому глава МОЗ відзначив, що поки невідомо, скільки можуть тривати осінні канікули в цьому році: «Ми зараз говоримо про те, щоб наблизити канікули, а в подальшому будемо дивитися в залежності від епідситуації. Або будемо рекомендувати продовжити, якщо буде позитивна динаміка, або будемо приймати інші рішення. Все буде залежати від ситуації, яку будемо фіксувати».

Ляшко також зазначив, що «зазвичай канікули або призупинення навчального процесу призводить до  зниження захворюваності як мінімум на 15% вже через 5 днів після прийняття цього рішення».

Нагадаємо, за минулу добу в Україні було виявлено 16 309 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 1 588, медпрацівників – 288). При цьому госпіталізовано 4 901 особу. Також було зафіксовано 471 летальний випадок.

 

канікулишкола
Останні новини
Опитування
poll3x
33

голоси

Бліц

Голосування

Залишилось 15 днів 0 годин

Чи змінилося Ваше ставлення до президента В.Зеленського, коли «The Guardian» назвав його одним з головних світових корупціонерів...

Днями британський журнал «The Guardian» вийшов з обкладинкою, на якій зображені фото ряду світових лідерів, які, на думку журналістів-розслідувачів, є найбільшими власниками офшорних рахунків – фінансових інструментів для відмивання брудних грошей та приховування своїх доходів, отриманих нелегальним шляхом. Поруч з президентом Росії Путіним, президентом Азербайджану Алієвим та іншими авторитарними правителями зображено і президента України Володимира Зеленського. На підтвердження свого бачення журналісти приводять величезні масиви інформації (так звані Pandora papers – бумаги Пандори) про конкретні темні оборудки цих та сотень інших впливових людей світу, при цьму Зеленський переконливо постає як власник офшорних компаній, на які переводилися гроші від його бізнесу під вивіскою «Студія 95 квартал», а також – бізнес-партнер олгігарха Ігоря Коломойського. У тому числі – по відмиванню вкрадених з Приватбанку грошей.

Image

IViche Blitz

9 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 0 годин

Чи варті українські чоловіки звання "Батько-герой"?

У Верховній Раді за підписом 43 нардепів зареєстровано законопроєкт про присвоєння чоловікам почесного звання "Батько-герой". Цей статус може бути наданий чоловікам, які виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених. Крім того, на думку народних обранців, такий крок встановить гендерну рівність, адже чоловіки, також як і жінки, роблять чималий внесок у виховання дитини, але не мають за це почесного статусу та шани. Чи варті, на Ваш погляд, українські чоловіка того, щоб називатися Героями у вихованні дітей?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись