headerImage
Суспільний інтерес

ВООЗ: у січні смертність від коронавірусу в Європі може збільшиться в 4-5 разів

Наталія Бойко

У той же час карантинні заходи здатні зберегти життя 281 000 людей

У разі тривалого ослаблення карантинних обмежень, у січні 2021 року щоденні показники смертності будуть в 4-5 разів вищі, ніж у квітні. Про це заявив директор Європейського бюро ВООЗ Ханс Клюге, повідомляє пресслужба ООН.

Однак, за словами Клюге, епідеміологічні моделі показують, що навіть такі прості заходи, як носіння масок та суворий контроль при скупченні людей – як в громадських місцях, так і в приватних приміщеннях – до кінця січня можуть зберегти життя 281 000 мешканців 53 країн Європи. При цьому очільник Європейського бюро ВООЗ зазначив, що масками повинні користуватися 95% населення, а не менше 60, як зараз.

«Ці прогнози лише підтверджують те, про що ми говорили весь цей час: пандемія не зникне сама по собі, але ми можемо цього досягти», – резюмував Клюге.

Читати також: Верховна Рада витратила майже 700 000 гривень на захист депутатів від коронавірусу

Також він закликав владу європейських країн проявляти твердість – вимагати суворого дотримання карантинних заходів та обмежувати великі скупчення народу. «Ці заходи покликані врятувати людей від COVID-19, не піддаючи їх ризику інших захворювань або економічного краху», – заявив Клюге. У той же час він підкреслив, що якщо люди не будуть їх дотримуватися, то доведеться приймати все більш жорсткі заходи, як це було навесні.

Теги розділу

ВОЗ
ВООЗ
карантин
коронавирус
коронавірус
banner
Останні новини
Опитування

Раунд 1/2

Залишився 4 дні 5 годин

Розмова Зеленського з народом не вдалась. Чому провалилась ідея "5-ти запитань від Президента"?

Як відомо, під час проведення місцевих виборів, за ініціативою Володимира Зеленського пройшло опитування по 5-ти питаннях народові від Президента. Судячи із багатьох зджерел, люди вкрай неохоче відзивались на цю ініціативу. Узагалі спробу налагодити діалог між суспільством і владою можна тільки вітати. Чому ж люди так пасивно поставились до президентської ініціативи? Можна додавати власні варіанти відповідей!

Image

Єгор Сонін

0 коментарів


poll3x
8

голосів

Голосування

Залишився 4 дні 5 годин

Чи потрібно вводити в Україні жорсткий карантин для запобігання поширення COVID-19?

Країни Європи починають повертатись до запровадження жорстокого карантину через постійне зростання кількості хворих на коронавірус. Чи потрібно Україні повертаитись до "весняного" карантину?

Image

Катя Кириченко

2 коментарі


Раунд 1/2

Залишився 4 дні 5 годин

Що ви будете читати після закриття електронного реєстру декларацій?

Згідно прийнятого 27 жовтня Конституційним судом України рішення, відкритий електронний Реєстр декларацій (де наші держслужбовці декларують свої статки, і створення якого було одним з головних вимог Заходу до України як умови для розширення співпраці, включаючи надання Україні безвізового режиму з ЕС) припинив своє існування. Тепер замість понад 4 мільйонів декларацій на відповідному сайті висить лаконічний напис про те, що "На виконання рішення Конституційного Суду України від 27.10.2020 №13-р/2020 доступ припинено". Крім можливих зовнішньо - та внутрішньополітичних наслідків таке рішення КС має ще й звичайний людський вимір – тепер «маленький українець», в житті якого стараннями влади було й так вже не дуже багато радощів, залишився без однієї з останніх – він більше не може зайти до «Світової павутини» та з певним злорадством «понасолоджуватися» статками своїх «небожителів», яких сам же, де-факто

Image

Володимир Сонюк

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись