headerImage
Політична мапа

ВР призначає нових міністрів (ОНОВЛЕНО)

Олег Приходько

242 голосами «за» парламент призначив Романа Лещенка міністром аграрної політики

Роман Лещенко з 1 жовтня 2019 року до 10 червня 2020 року працював Уповноваженим Президента України з земельних питань.

На цій посаді він лобіював прийняття земельного закону на етапі його підготовки та розгляду у Верховній Раді. Також він відстояв збереження Держпідтримки аграріїв на 2020 рік на рівні 4 млрд грн.

Кандидата на посаду міністра енергетики Юрія Вітренка ВР призначити не змогла. Цей кандидат не отримав усіх голосів фракції «Слуга Народу», яка має права правлячої коаліції – а відтак набрав кількість голосів «за», що менша половини складу парламенту: 186 голосів.

 Юрій Вітренко – син політикині, двічі кандидатки на посаду Президента України Наталі Вітренко, з 2002 до 2020 році працював у Національній акціонерній компанії «Нафтогаз України», яку з 2014 року й очолював.

Також 226 голосами «за» Верховна Рада призначила міністром освіти і науки Сергія Шкарлета.

Сергій Шкарлет – з 25 червня 2020 року працює тимчасовим виконувачем обов’язків міністра освіти і науки України. Раніше, у 2010-2020 роках – ректор Чернігівського державного технологічного університету.

У переддень голосування відбулася «битва звернень» за і проти Сергія Шкарлета. Так, понад 300 науковців і студентів підписали звернення до спікера парламенту Дмира Разумкова з проханням відмінити призначення С.Шкарлета Верховною Радою. Освітній комітет ВР також не підтримав цю кандидатуру.

Натомість 10 асоціацій ректорів та 2 профспілкових освітніх організації підписали звернення до президента В.Зеленського з проханням посприяти призначенню цієї кандидатури.

 

Теги розділу

міністри
Останні новини

За час карантину «УЗ» сплатила пасажирам чверть мільярда за повернуті квитки

13 травня 2021 20:40


Переважна більшість українців виступає за референдум по продажу землі

13 травня 2021 20:27


Робота мрії: у Великій Британії шукають людину, яка спатиме у 800-літньому замку (ВІДЕО)

13 травня 2021 19:20


Опитування «Левада-центру»: 62% росіян не хочуть робити щеплення вакциною Sputnik V

13 травня 2021 18:28

Опитування

Голосування

Залишилось 5 днів 2 години

Чому дорожчають продукти харчування?

Упродовж останніх декількох місяців ціни на продовольство в Україні зростають. За прогнозами експертів, українцям і надалі треба чекати нових цінових стрибків, пов'язаних зі збільшенням вартості окремих категорії продовольчих товарів. На Ваш погляд, чому відбуваються цінові коливання на такі життєво необхідні товари?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


banner

Поширити:

Вам може сподобатись