headerImage
Культурний простір

Вийшла невидана пісня Roxette, створена у 2016 році

Наталія Бойко

Трек був записаний під час роботи над останнім альбомом групи

На YouTube-акаунті групи Roxette з’явилася невидана раніше пісня, яка була записана групою у 2016 р. – за три роки до смерті солістки Марі Фредрікссон від раку, передає телеканал 112.

Трек під назвою Let Your Heart Dance With Me був створений під час роботи над останнім альбомом групи Good Karma, проте не увійшов до альбому, оскільки у Roxette було безліч хороших пісень, з яких важко було вибрати найкращі.

Читати також: Вбивця Джона Леннона вперше за 40 років вибачився перед вдовою покійного

Кліп до треку створений на архівних відеоматеріалах соліста Roxette Пера Гессле.

Сингл Let Your Heart Dance With Me був випущений 2 жовтня цього року накладом 1 500 екземплярів і доступний у цифровій дистрибуції. Також він увійде до збірки невиданого матеріалу Roxette Bag Of Trix, реліз якого запланований на річницю смерті Марі Фредрікссон – 11 грудня 2020 року.

Теги розділу

Roxette
альбом
клип
сборник
banner
Останні новини
Опитування

Раунд 1/2

Залишилось 4 дні 4 години

Розмова Зеленського з народом не вдалась. Чому провалилась ідея "5-ти запитань від Президента"?

Як відомо, під час проведення місцевих виборів, за ініціативою Володимира Зеленського пройшло опитування по 5-ти питаннях народові від Президента. Судячи із багатьох зджерел, люди вкрай неохоче відзивались на цю ініціативу. Узагалі спробу налагодити діалог між суспільством і владою можна тільки вітати. Чому ж люди так пасивно поставились до президентської ініціативи? Можна додавати власні варіанти відповідей!

Image

Єгор Сонін

0 коментарів


poll3x
8

голосів

Голосування

Залишилось 4 дні 4 години

Чи потрібно вводити в Україні жорсткий карантин для запобігання поширення COVID-19?

Країни Європи починають повертатись до запровадження жорстокого карантину через постійне зростання кількості хворих на коронавірус. Чи потрібно Україні повертаитись до "весняного" карантину?

Image

Катя Кириченко

2 коментарі


Раунд 1/2

Залишилось 4 дні 4 години

Що ви будете читати після закриття електронного реєстру декларацій?

Згідно прийнятого 27 жовтня Конституційним судом України рішення, відкритий електронний Реєстр декларацій (де наші держслужбовці декларують свої статки, і створення якого було одним з головних вимог Заходу до України як умови для розширення співпраці, включаючи надання Україні безвізового режиму з ЕС) припинив своє існування. Тепер замість понад 4 мільйонів декларацій на відповідному сайті висить лаконічний напис про те, що "На виконання рішення Конституційного Суду України від 27.10.2020 №13-р/2020 доступ припинено". Крім можливих зовнішньо - та внутрішньополітичних наслідків таке рішення КС має ще й звичайний людський вимір – тепер «маленький українець», в житті якого стараннями влади було й так вже не дуже багато радощів, залишився без однієї з останніх – він більше не може зайти до «Світової павутини» та з певним злорадством «понасолоджуватися» статками своїх «небожителів», яких сам же, де-факто

Image

Володимир Сонюк

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись