headerImage
Політична мапа

Як Ви ставитеся до офшорного скандалу із Зеленським? На iViche ініціювали опитування

Антон Годенко

Опитування триватиме до 3 листопада

На порталі iViche триває  бліц-опитування «Чи змінилося Ваше ставлення до Президента В.Зеленського, коли The Guardian назвав його одним із головних світових корупціонерів-офшорників?»

Автори опитування пропонують читачам сайту висловити свою думку з приводу того, як змінилося їхнє ставлення до Президента України Володимира Зеленського після оприлюднення Pandora papers – масивів інформації корупційного характеру, де фігурують чимало світових лідерів, у тому числі й Президент України Володимир Зеленський. Як повідомлялося в ЗМІ, журналісти-розслідувачі виявили факти про фінансові транзакції між нібито офшорними фірмами Володимира Зеленського та олігарха Ігоря Коломойського. Розслідувачі не виключають, що Коломойський платив Зеленському коштами, виведеними, а фактично – вкраденими з «Приватбанку». При цьому британський журнал The Guardian вийшов з обкладинкою, де зображено світових лідерів, які виявилися найбільшими власниками офшорних рахунків – фото Зеленського у редакційному колажі розміщено навіть вище за інших.

За попередніми результатами опитування, більша половина респондентів – 52% із тих, хто взяв участь у голосуванні, дуже розчаровані у Президенті Зеленському. Водночас, 40% заявляють, що скандал з офшорно-корупційними звинуваченнями на адресу В.Зеленського ніяк не змінив їхнього ставлення до нього, оскільки, на думку цих людей, корупція для представників нашої правлячої верхівки є явищем абсолютно буденним – «там, «на горі», вони всі «мутять». Нарешті, 8% респондентів станом на 11 жовтня заявили, що їхнє ставлення до Президента Зеленського навіть покращилося – вони обрали варіант відповіді: «Який крутий хлопець, серед світових крадіїв перше місце посів!».

Опитування триватиме до 3 листопада, тож всі бажаючі можуть віддати свій голос. Заради зручності зареєструватися для участі в голосуванні можна одним кліком зі своєї сторінки у Фейсбук.

Нагадаємо, онлайн-платформа цифрової демократії – iViche –  сервіс досліджень, опитувань і думок, не пов’язаний з політичними силами та  рухами. Сайт створений у межах програм розвитку громадянського суспільства Громадською організацією «Національний форум Трансформація України». Відмінність проведення електронного опитування на базі платформи iViche від соціологічних  досліджень – виключається вплив людського фактору.

Зеленськийопитуванняскандал
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишився 1 день 7 годин

Що стоїть за "Вовиною тисячею"?

Президент України Володимир Зеленський 14 листопада зробив чергову "доленосну" заяву: мовляв, кожен українець, який пройшов повний курс вакцинації від COVID-19, отримає від держави по 1 тисячі гривень "на концерти, фітнес, перельоти". Ця "прогресивна" акція має стартувати з 19 грудня. Часу залишилося обмаль. Отже у КМУ зараз новий головний біль-розробити механізм, щоб задовільнити кожного "сумлінного" президентською "милістю". Що, на Ваш погляд, стоїть за такою щедрою акцією?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


Голосування

Залишилось 5 днів 7 годин

Чи можливий в Україні держпереворот?

Президент України Володимир Зеленський на пресконференції 26 листопада заявив, що, за наявною у нього інформацією, група осіб готує державний переворот у країні на початку грудня. Чи вірите Ви, що в Україні можуть відбутися такі події?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись