headerImage
Суспільний інтерес

Через сильні морози в Україні встановили майже 5 тисяч пунктів обігріву

Анна Головаш

Усього за одну добу в такі пункти звернулися за допомогою 804 людини

ФОТО: dsns.gov.ua

Після досить м’якої та теплої зими в Україні вже кілька днів триває морозна погода. В окремих регіонах мінусова температура сягає 18–20 градусів нижче нуля. Тому, щоб уникнути обморожень у населення, місцевою владою спільно з Держслужбою з надзвичайних ситуацій облаштовано пункти обігріву для громадян країни – всього 4 тисяч 836 об’єктів по всій країні, передають в ДСНС.

З цієї кількості місцеві органи самоврядування облаштували 4 тисячі 802 стаціонарних пункти і ще 34 мобільних пункти обігріву на базі наметів і транспортних засобів ДСНС.

Наприклад, в Тернополі рятувальники розгорнули пересувний пункт обігріву в парку ім. Тараса Шевченка, на території Кіровоградської області – в місті Бобринець і смт Онуфріївка. Також вони є в містах Сарни та Дубно, що на Рівненщині, в Одесі – на розі вулиць Жоліо-Кюрі та Марсельської. У Миколаївській області такі мобільні пункти обігріву будуть переміщатися і з’являтися у різних районах. А в Луганській області їх можна знайти в Рубіжному, Станиці Луганській, смт Міловому та в Лисичанську.

«Ще один модуль, де громадяни можуть зігрітися, облаштований на КПВВ «Станиця Луганська», – повідомляє пресслужба відомства.

Там наголошують, що всі намети для обігріву встановлені з дотриманням вимог санітарно-гігієнічних норм і правил пожежної безпеки.

«Вони забезпечені засобами обігріву на твердому паливі, медичними аптечками і вогнегасниками. У пунктах обігріву організоване цілодобове чергування рятувальників», – розповіли в ДСНС.

Усього за одну добу, 16 січня, в таких пунктах знайшли допомогу вже 804 людини.

Нагадаємо, британські кліматологи склали прогноз погоди на 2021 рік – він буде трохи прохолоднішим, ніж попередні.

Теги розділу

обігрів
пункт
bannerbannerbanner
Останні новини
Опитування
poll5x
30

голосів

Раунд 2/2

Залишилось 3 дні 18 годин

Чи погоджуєтеся ви з тим, що за образу поліцейського потрібно ввести покарання?

У Верховній Раді подали законопроєкт №5050, який передбачає покарання тих, хто ображає честь та гідність правоохоронця. Автори документу пропонують ввести покарання у вигляді грошового штрафу, виправних робіт чи навіть адміністративного арешту тим, хто зачепив гідність правоохоронця під час виконання ним службових обов’язків. Передбачається карати порушника штрафом у розмірі від восьми до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а це від 136 до 255 гривень.Або громадськими роботами від сорока до шістдесяти годин чи виправними роботами від одного до двох місяців з відрахуванням 20% заробітку. Максимальне покарання - адміністративний арешт на 15 діб.

Image

Володимир Сонюк

3 коментарі


poll5x
27

голосів

Раунд 2/2

Залишилось 4 дні 18 годин

Як ви ставитеся до намірів дружини Медведчука Оксани Марченко піти у велику політику?

Дружина кума Путіна – Медведчука – Оксана Марченко записала відео, в якому заявила, що у відповідь на запровадження санкцій щодо неї і її чоловіка йде в політику для «захисту українського народу». Марченко заявила, що досі «ніколи не прагнула в політику», але оскільки їй «не залишили вибору», то тепер вона вступає до партії «Опозиційна платформа – За життя», головою політради якої є Медведчук. Нагадаємо, що згідно декларації Медведчука Оксана Марченко має 19 годинників, понад 80 сумок відомих брендів, більше 70 шкіряних на хутрових пальто, а також 5 шуб серед яких соболина від Fendi вартістю кількасот тисяч євро.

Image

Володимир Сонюк

4 коментарі


poll4x
18

голосів

Голосування

Залишилось 18 годин

Чим, на ваш погляд, викликаний різкий сплеск смертності в Україні?

За даними Держстату, чисельність населення України протягом 2020 року скоротилася майже третину мільйона - на 314 062 особи. Таким чином, населення України на січень 2021 року не перевищує 41,59 млн українців. Як зазначають у Держстаті, в Україні зберігається високий рівень смертності та низький рівень народжуваності: на 100 померлих припадає лише 48 новонароджених, тобто різниця становить понад 50%. Також, згідно з офіційними даними, у 2020 році на перше місце вийшли природні причини скорочення населення (кількість померлих склала 616,835 осіб), а міграція надавала мінімальний вплив (9316 осіб мігрувало).

Image

Володимир Сонюк

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись