headerImage
Суспільний інтерес

За 2020 рік у ДТП загинуло понад 3,5 тисячі українців

Наталія Бойко

Серед загиблих – 168 дітей

За минулий рік в Україні було зафіксовано 168 107 дорожньо-транспортних подій. 26 140 з них призвели до травм або загибелі людей, повідомив на своїй сторінці у «Фейсбуці» перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

Загалом за 2020 рік у ДТП загинув 3 541 українець. Серед них – 1 198 пішоходів, 235 велосипедистів та 168 дітей. Загальна кількість ДТП за участю дітей склала 4 432 випадки, 3 957 неповнолітніх отримали травми.

Читати також: Через ненадання своєчасної допомоги в автопригодах гине 20 відсотків травмованих

ДТП
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишився 1 день 5 годин

Що стоїть за "Вовиною тисячею"?

Президент України Володимир Зеленський 14 листопада зробив чергову "доленосну" заяву: мовляв, кожен українець, який пройшов повний курс вакцинації від COVID-19, отримає від держави по 1 тисячі гривень "на концерти, фітнес, перельоти". Ця "прогресивна" акція має стартувати з 19 грудня. Часу залишилося обмаль. Отже у КМУ зараз новий головний біль-розробити механізм, щоб задовільнити кожного "сумлінного" президентською "милістю". Що, на Ваш погляд, стоїть за такою щедрою акцією?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


Голосування

Залишилось 5 днів 5 годин

Чи можливий в Україні держпереворот?

Президент України Володимир Зеленський на пресконференції 26 листопада заявив, що, за наявною у нього інформацією, група осіб готує державний переворот у країні на початку грудня. Чи вірите Ви, що в Україні можуть відбутися такі події?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись